goonikadeh
>
خانه / رول گونی پلاستیکی / کمترین قیمت چاپ گونی خشکبار در همدان

کمترین قیمت چاپ گونی خشکبار در همدان

قیمت خرید عمده گونی خشکبار در همدان و تهران و اصفهان چقدراست؟

قیمت چاپ گونی پلاستیکی در تهران و همدان چه تفاوتی دارد ؟

مرکز فروش کیسه گونی در بندرعباس و کرمان و چابهار کجاست ؟

جهت صادرات انواع رول گونی پلاستیکی به روسیه و آذربایجان و ارمنستان چه کار کنیم؟

استفاده از کیسه گونی جهت بسته بندی و حمل و نقل بهترین محصولات شیمیایی و کشاورزی و معدنی رواج دارد . چاپ روی کیسه گونی بسیار اهمیت دارد. قیمت چاپ گونی با توجه به نوع چاپ و تعداد رنگ متفاوت می باشد.

قیمت چاپ گونی

قیمت خرید عمده گونی خشکبار در همدان و تهران  

بسیاری از کشاورزان در فصل برداشت محصولات کشاورزی به دنبال خرید گونی مورد نیاز جهت حمل و نقل و بسته بندی و فروش آن در بازار مصرف می باشند .جهت جابجایی محصولات از باغ یا زمین کشاورزی تا انبار  معمولاً از انواع گونی دست دوم استفاده می کنند تا هزینه های برداشت کاهش یابد . اما جهت عرضه محصولات در تناژ بالا در بازار مصرف کارخانجات بسته بندی محصولات کشاورزی و خشکبار به دنبال چاپ برند و مشخصات محصولات بر روی کیسه گونی می باشند و انواع خشکبار و حبوبات و محصولات کشاورزی را با برند خود در بازار عرضه می نمایند .

قیمت فروش گونی

 

قیمت چاپ گونی برای کارخانجات و شرکت های پخش محصولات خشکبار و حبوبات بسیار مهم می باشد تا بتوانند با قیمت مناسب در بازار داخل و خارج از کشور به فروش برسانند. جهت خرید عمده گونی خشکبار حبوبات در همدان و تهران و اصفهان همراه با چاپ برند و مشخصات خود در طرح های مختلف می توانید به کارخانجات گونی بافی در همدان وتهران و اصفهان مراجعه نمایید . یا به بازار گونی فروشها رفته و خرید نمایید. جهت خرید عمده گونی خشکبار و حبوبات در تهران و اصفهان و تبریز و سنندج و همدان همراه با چاپ اختصاصی برند و مشخصات محصولات خود در طرح های مختلف می توانید با مشاوران فروش این مجموعه تماس گرفته و استعلام قیمت نمایید.

 

قیمت چاپ گونی پلاستیکی در تهران و همدان چه تفاوتی دارد؟

کارخانجات گونی بافی مدرن و سنتی در شهرهای مختلف مشغول فعالیت می باشند .برخی از کارخانجات مدرن از تولید الیاف تا چاپ و بسته بندی گونی به صورت یکجا انجام میدهند. در کارگاه های گونی دوزی فقط کار دوخت و برش یا چاپ گونی انجام می شود .

با توجه به تیراژ کار و نوع گونی مورد نیاز خود می توانید به کار برای دنیا توزیع و کارخانجات گونی بافی مراجعه نمایید و ثبت سفارش کنید. جهت استعلام قیمت چاپ گونی می‌توانید با مشاوران فروش این مجموعه یا مدیران فروش کارخانجات گونی بافی مذاکره نمایید.  قیمت چاپ گونی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. لذا قیمت تولید و چاپ گونی در تهران و همدان و اصفهان تفاوت دارد.  عوامل موثر در تعیین قیمت تولید و چاپ گونی عبارتند از:

 1. ابعاد کیسه گونی
 2. تیراژ تولید کیسه گونی
 3. دوخت کیسه گونی
 4. نوع چاپ و تعداد رنگ های کیسه گونی
 5. نوع نخ کیسه گونی
 6. نوع بافت کیسه گونی
 7. قیمت مواد اولیه در بورس
 8. و موارد دیگر

قیمت چاپ گونی

که البته نوع چاپ کیسه گونی که با توجه به نیاز مشتری مشخص می شود در تعیین قیمت چاپ گونی موثر می باشد. چاپ کیسه گونی به روش های مختلفی انجام می شود که برخی از آنها عبارتند از:

 • چاپ فلکسو
 • چاپ هلیو
 • چاپ تامپون
 • چاپ سیلک
 • چاپ لیزری
 • چاپ جوهرافشان
 • و غیره

 

مرکز فروش کیسه گونی در بندرعباس و کرمان  

صنایع مختلف جهت حمل و نقل و بسته بندی و فروش محصولات خود و بازار داخل و خارج از کشور از انواع کیسه گونی استفاده می کنند. برخی از محصولات کشاورزی و صنعتی و شیمیایی ایران در حجم بالا به خارج از کشور صادر می شود . یکی از مراکز صادرات محصولات از طریق دریایی در بندرعباس و بوشهر می باشد. کارخانجات مختلف در سراسر کشور و در شهرهای بوشهر و بندرعباس و کرمان و شیراز و اهواز و اصفهان جهت صادرات محصولات خود اقدام به خرید عمده گونی همراه با چاپ برند و مشخصات محصول خود  می نمایند.

جهت خرید عمده گونی در بندرعباس و بوشهر و چابهار جهت صادرات محصولات خود میتوانید به کارخانجات گونی بافی در بوشهر و بندرعباس و اهواز و اصفهان مراجعه نموده و ثبت سفارش نمایید . یا با مشاوران فروش مجموعه تماس گرفته و بعد از استعلام قیمت اقدام به ثبت سفارش تولید گونی مورد نیاز خود کنید.

 

قیمت فروش گونی

مرکز فروش کیسه گونی در بندرعباس چابهار و بوشهر در بازار ابزار فروشی ها و لوازم پلاستیکی و گونی فروشی در این شهرها قرار دارد و در تعداد محدود می توانید از آنها خرید نمایید.  البته ما این امکان را داریم که در تعداد محدود نیز انواع گونی های مورد نیاز شما را تامین نماییم.

برخی صنایع که از انواع کیسه گونی جهت بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند عبارتند از :

 1. صنایع شیمیایی
 2. صنایع غذایی
 3. صنایع دام و طیور
 4. صنایع پتروشیمی
 5. صنایع فلزی
 6. صنایع معدنی
 7. صنایع ساختمانی
 8. صنایع دارویی
 9. صنایع نظامی
 10. صنایع بهداشتی
 11. و غیره

 

 

 صادرات انواع رول گونی پلاستیکی به روسیه و آذربایجان و ارمنستان

استفاده از رول گونی پلاستیکی جهت پوشش نمای ساختمان یا مسقف کردن فضاهای موقتی و همچنین ایجاد فضا و حصار در اطراف پروژه های باستانی و ساختمانی بسیار رواج دارد.  تولید گونی پلاستیکی به صورت عمده در کارخانجات گونی بافی بزرگ مدرن انجام می‌شود و به صورت تخت یا گردباف معمولا تولید می‌شود. رول گونی گردباف  جهت گونی دوزی استفاده می شود. رول گونی  پلاستیکی متری در عرض های دو متری و سه متری و چهار متری تولید می‌شود .

قیمت چاپ گونی

کشورهای مختلف نیز جهت تامین رول گونی پلاستیکی متری مورد نیاز خود اقدام به خرید از کارخانجات گونی بافی در ایران می نمایند .صادرات انواع رول گونی پلاستیکی متری به کشور آذربایجان و ارمنستان و ترکمنستان و روسیه و دیگر کشورها بسیار پر سود می باشد. جهت خرید رول گونی پلاستیکی و صادرات به کشورهای مختلف مانند ترکمنستان و افغانستان و آذربایجان و دیگر کشورها می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید . یا به صورت مستقیم با کارخانجات گونی بافی مذاکره نمایید .

فرایندتولیدرول گونی پلاستیکی گردباف

 

رول گونی پلاستیکی در مدل های مختلف و با کیفیت های متنوع تولید می شود که برخی از آنها عبارتند از :

 • رول گونی پلاستیکی ضد آب
 • رول گونی پلاستیکی معمولی
 • رول گونی پلاستیکی ضد آفتاب
 • رول گونی پلاستیکی ضد آب و ضد آفتاب
 • رول گونی پلاستیکی جمبو لمین

رول گونی ضد آب با عنوان رول گونی  لمینت  و رول گونی ضد آفتاب بانام رول گونی یووی شناخته می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

گونی پلاستیکی

کاهش عجیب قیمت فروش گونی پلاستیکی خالی در مشهد در سال ۹۹

استفاده از گونی پلاستیکی در صنایع مختلف کاربرد دارد. جهت استعلام قیمت گونی پلاستیکی خالی …

تماس با مشاور فروش