goonikadeh
>
خانه / کیسه جامبو / خرید کیسه جامبو بگ صادراتی در اراک

خرید کیسه جامبو بگ صادراتی در اراک

جهت خرید کیسه جامبو بگ جهت صادرات محصولات از اراک و همدان و شهرکرد چه کار کنیم؟ کیسه جامبوبگ چیست و چه کاربردهایی دارد؟ قیمت خرید کیسه جامبو بگ صادراتی به کشورهای افغانستان و عراق و گرجستان چقدر است؟

بسیاری از محصولات جهت صادرات با استفاده از کیسه جامبو انجام میشود . خرید کیسه جامبوبگ برای صادرات محصولات مختلف بسیار متداول می باشد.

 خرید کیسه جامبو بگ

خرید کیسه جامبو بگ جهت صادرات محصولات در اراک و همدان  

بسیاری از صنایع سال‌های اخیر محصولات خود را به کشورهای همسایه و یا کشورهای دیگر به صورت دریایی صادر می‌کنند .جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات فلزی و پودری و صادرات آنها استفاده از کیسه جامبو بگ به صورت بین المللی مورد توجه قرار گرفته است و سبب رشد و توسعه استفاده از انواع کیسه جامبو در بین این کشورها شده است .

بسیاری از صنایع در شهرهای اراک و همدان و اراک و شهرکرد جهت صادرات محصولات خود از انواع کیسه گونی و کیسه جامبو استفاده می کنند .حتی بسیاری از محصولات جهت صادرات به صورت کیسه جامبو پر شده و  درون کشتی ها قرار می گیرند. شما می توانید جهت خرید سفارش تولید انواع کیسه جامبو جهت صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه و یا از طریق حمل و نقل دریایی از بندرعباس و یا بنادر شمال ایران از انواع کیسه جامبو تولید شده در داخل ایران استفاده نمایید.

 

خرید کیسه جامبو

جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش و همچنین مشاوره خرید انواع کیسه جامبو می‌توانید به کارخانجات تولید کیسه جامبو مراجعه نمایید یا با مشاوران فروش این مجموعه در تمام ساعات شبانه روز و حتی ایام تعطیل تماس بگیرید.

 

کیسه جامبوبگ چیست و چه کاربردهایی دارد؟

کیسه جامبو یا جامبو بگ و یا به اصطلاح سبک جهت حمل و نقل و بسته بندی انبار کردن بسیاری از محصولات فله و پودری در وزن های ۵۰۰ کیلو تا بیش از ۳ تن مورد استفاده قرار می گیرد . کیسه های جامبو از الیاف پلی پروپیلن تقویت شده با تعدادی تسمه در اطراف آن دوخته می‌شود. کف کیسه های جامبو و درب آن مدل های مختلفی دارند  که عبارتند از :

 • درب صندوقی
 • بدون درب
 • درب لیفه
 • درب قیفی
 • کف بسته
 • کف قیف

 

خرید کیسه جامبو

کیسه های جامبو جهت حمل و نقل بسیاری از محصولات فله و پودری در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که برخی از این صنایع عبارتند از :

 • کشاورزی
 • صنایع غذایی
 • صنایع شیمیایی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع معدنی
 • صنایع ساختمانی
 • صنایع دارویی
 • صنایع نظامی
 • صنایع بهداشتی 
 • و صنایع دیگر

خلاقیت در تخلیه جامبوبگ !

قیمت خرید کیسه جامبو بگ صادراتی به کشورهای افغانستان و عراق و گرجستان

با توجه به رشد صنایع مختلف در کشورهای اطراف صنعت حمل و نقل و بسته بندی محصولات با استفاده از کیسه گونی و کیسه جامبو بسیار رونق یافته است و کارخانجات مختلفی در کشورهای اطراف انواع کیسه گونی و کیسه جامبو تولید می کنند . اما با توجه به ارزان بودن کارگر و همچنین کاهش ارزش ریال در ایران بسیاری از کشورهای همسایه جهت خرید و سفارش تولید انواع کیسه گونی و کیسه جامبو جهت حمل و نقل و بسته بندی و صادرات محصولات خود در کشورهای گرجستان و روسیه و عراق و پاکستان و دیگر کشورها به ایران مراجعه می کنند .

در واقع یکی از مهمترین مشتریان کارخانجات گونی بافی در ایران کارخانجات کشورهای مختلف همسایه ایران می باشد که جهت خرید انواع کیسه گونی و کیسه جامبو جهت حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن محصولات در کشورهای خود اقدام به خرید کیسه جامبو از ایران می‌کنند.

خرید کیسه جامبو

 

قیمت خرید کیسه جامبو با توجه به سفارش مشتری تعیین می گردد و عدد ثابت نمی باشد. بسته به نوع محصولی که درون کیسه جامعه قرار می‌گیرد و ابعاد آن و مقدار وزنی که باید تحمل کند قیمت گذاری کیسه جامبو متفاوت میباشد .عوامل مختلفی در تعیین قیمت کیسه جامبو موثر می باشد که برخی از آنها عبارتند از :

 1. قیمت مواد اولیه 
 2. ابعاد کیسه جامبو
 3. تعداد بندهای کیسه جامبو
 4. نوع درب و کف کیسه جامبو
 5. نوع نخ و ضخامت کیسه جامبو
 6. لمینت بودن کیسه جامبو
 7. لایه نایلون درون کیسه جامبو
 8. تیراژ تولید کیسه جامبو
 9. و …

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

مطلب پیشنهادی

کیسه جامبو مشهد

خرید عمده کیسه جامبو مشهد به قیمت درب کارخانه

کارخانجات مختلفی در شهرهای مشهد و اصفهان و تبریزو کرج و رشت اقدام به تولید …

تماس با مشاور فروش