goonikadeh
>
خانه / کیسه جامبو / لیست قیمت فروش کیسه گونی پارچه ای در ساری

لیست قیمت فروش کیسه گونی پارچه ای در ساری

خرید و فروش کیسه گونی از قدیم الایام  در رشت و کرمان و اراک و شیراز و… رواج داشته است .جهت حمل و نقل و بسته بندی بسیاری از محصولات از انواع کیسه گونی کنفی و پارچه ای استفاده می شده است .اما امروزه از کیسه گونی پلاستیکی بیشتر استفاده می شود.

در این مقاله می خوانید:

مرکز خرید و فروش کیسه گونی پلاستیکی در قم و کرج

 قیمت فروش کیسه گونی پارچه ای در ساری و رشت چه تفاوتی دارد؟

خرید عمده کیسه جامبو در اردبیل و زنجان در تبریز

فرایند تولید گونی پلاستیکی چگونه می باشد؟

فروش کیسه گونی

مرکز خرید و فروش کیسه گونی پلاستیکی در قم و کرج 

استفاده از انواع کیسه گونی جهت حمل و نقل و بسته بندی و فروش محصولات مختلف در بازار در همه کشورهای دنیا رواج دارد. تولید کیسه گونی از قدیم الایام با استفاده از گونی های کنفی و پارچه ای بسیار مرسوم بوده است. امروزه استفاده از کیسه های گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن با توجه به مقاومت کششی و ماندگاری و قابلیت چاپ بر روی آن بسیار مورد توجه واقع شده است.

گونی پلاستیکی در ابعاد و مدلهای مختلف تولید می‌شود و صنایع مختلفی از انواع کیسه گونی جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند که برخی از آنها عبارتند از :

 1. صنایع پتروشیمی
 2. صنایع معدنی
 3. صنایع ساختمانی
 4. صنایع غذایی
 5. صنایع دامی
 6. صنایع شیمیایی
 7. صنایع فلزی
 8. صنایع نفت وگاز
 9. صنایع دارویی
 10. صنایع نظامی
 11.  محصولات کشاورزی
 12. صنایع نساجی
 13. و غیره

فروش کیسه گونی

 مراکز خرید و فروش و تولید کیسه گونی پلاستیکی معمولاً در شهرک های صنعتی قرار دارند و مشغول فعالیت می باشند . جهت خرید و فروش انواع کیسه گونی پلاستیکی و ثبت سفارش تولید انواع کیسه گونی می توانید با مشاورین فروش ما در تمام طول هفته تماس بگیرید و استعلام قیمت نمایید.

جهت خرید و فروش انواع کیسه گونی می‌توانید به بازار گونی فروشها در شهر خود مراجعه کنید یا به کارخانجات گونی بافی در اراک و قم و کرج و تهران و شهرهای دیگر مراجعه نمایید و در تیراژ بالا ثبت سفارش نمایید.

لیست قیمت فروش کیسه گونی پارچه ای در ساری و رشت

استفاده از انواع گونی پارچه ای و کنفی از قدیم الایام در کشورهای مختلف رواج داشته است . اولین کارخانه تولید گونی در ایران نیز از سال ۱۳۱۱ در رشت افتتاح و مشغول فعالیت شد و انواع گوی کنفی و پارچه ای تولید نمود . استفاده از گونی کنفی و پارچه امروز مقرون به صرفه نمی باشد .اما هنوز بسیاری از برخی از محصولات غذایی مانند نمک و برنج از کیسه گونی پارچه ای استفاده می کنند .

کیسه گونی پارچه ای  امروزه از پارچه های مختلفی تولید می شود مانند پارچه متقال یا پارچه فلامنت.  با توجه به سفارش مشتری امکان چاپ و دوخت آن با قیمت بسیار مناسب وجود دارد. جهت ثبت سفارش تولید گونی پارچه ای در رشت و گرگان و سمنان و ساری و شهرهای دیگر می توانید با کارخانجات گونی دوزی پارچه به صورت مستقیم تماس بگیرید و استعلام‌قیمت نمایید.

فروش کیسه گونی

همچنین می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید. قیمت تولید گونی پارچه ای در رشت و ساری با توجه به نوع پارچه و نوع دوخت و تیراژ تولید متفاوت می باشد .

به عنوان مثال قیمت تولید گونی پارچه ای در آبان ۹۸ برای برنج در وزن های مختلف عبارتند از:

 • گونی پارچه ای ۱۰ کیلویی ۱۲۰۰ تومان
 • گونی پارچه ای ۲۰ کیلویی ۱۷۰۰ تومان
 • گونی پارچه ای ۲۵ کیلویی ۱۹۰۰ تومان

قیمت تولید گونی پارچه ای در خرداد ۱۴۰۰  برای برنج در وزن های مختلف :

 • گونی پارچه ای ۱۰ کیلویی ۳۳۰۰ تومان
 • گونی پارچه ای ۲۰ کیلویی ۴۰۰۰ تومان
 • گونی پارچه ای ۲۵ کیلویی ۵۲۰۰ تومان

 خرید عمده کیسه جامبو در اردبیل و زنجان 

تولید کیسه های جامبو در ابعاد و مدل های مختلف امکان پذیر است . مصرف کنندگان کیسه جامبو با توجه به نیاز خود اقدام به سفارش تولید انواع کیسه جامبو می نمایند.  صنایع مختلفی جهت حمل و نقل محصولات فلزی و پودری صادرات محصولات خود از طریق زمینی یا دریایی از انواع جامبو بگ استفاده می‌کنند . جهت خرید عمده کیسه جامبو میتوانید به بازار گونی فروشها در شهر خود مراجعه کنید یا به کارخانجات گونی دوزی جامبو در در تبریز و زنجان و اردبیل مراجعه نموده و با قیمت مناسب خریداری نمایید .

فروش کیسه گونی جامبو

جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید جامبوبگ زیر قیمت بازار  در سریعترین زمان نیز می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمایید.
این مجموعه با حجم تولید ۳۰۰۰ گونی جامبو در روز در مدل های مختلف با توجه به نیاز مشتریان گرامی آماده خدمتگزاری در این زمینه و تامین نیاز مشتریان می باشد.

فرایند تولید گونی پلاستیکی

تولید گونی های پلاستیکی از جنس   پلی پروپیلن بافته شده در کشورهای مختلف و همچنین ایران رواج دارد .گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن قابلیت های بسیار خوبی دارد و برای بسیاری از تولیدکنندگان و کشاورزان جهت بسته بندی و حمل و نقل محصولات خود را فروش در بازار داخل و خارج از کشور بسیار مقرون به صرفه باشد.  تولید گونی پلاستیکی در کارخانجات مختلف با توجه به نوع ماشین‌آلات فرق دارد. اما اصول کلی و فرآیند تولید گونی پلاستیکی به شرح زیر می باشد:

تولید کیسه گونی

 • ریسندگی: در این مرحله گرانول پلی پروپیلن به همراه مستربچ و مواد نرم کننده و افزودنی های دیگر درون اکسترودر وارد شده و ذوب می گردد. و در انتها به صورت رشته های الیاف از آن خارج شده و در تونل آب یا باد سرد می گردد و سپس به دور قرقره ها تابیده می شود.
 • بافندگی: پس از تولید الیاف ، قرقره ها درون دستگاه بافندگی قرار گرفته و با سرعت بسیار زیاد کار بافت گونی به صورت گرد باف یا تخت انجام می شود.
 • چاپ : پس از بافته شدن رول گونی به صورت تخت یا گردباف کار چاپ با استفاده از روش‌های مختلف بر روی رول گونی انجام می‌شود .در برخی از کارخانجات سنتی و قدیمی کار چاپ معمولاً بعد از برش و دوخت گونی انجام می‌شود.
 • برش و دوخت: پس از چاپ گونی در کارخانجات مدرن برش و دوخت انتهای گونی به صورت های مختلف انجام می شود و سپس بسته بندی می گردد.

فرایندتولیدرول گونی پلاستیکی گردباف

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

گونی پلاستیکی

کاهش عجیب قیمت فروش گونی پلاستیکی خالی در مشهد در سال ۹۹

استفاده از گونی پلاستیکی در صنایع مختلف کاربرد دارد. جهت استعلام قیمت گونی پلاستیکی خالی …

تماس با مشاور فروش