goonikadeh
>
خانه / کیسه جامبو / مرکز خرید و فروش کیسه گونی پلاستیکی در اردبیل

مرکز خرید و فروش کیسه گونی پلاستیکی در اردبیل

مراکز تولید و فروش کیسه گونی پلاستیکی جهت صادرات به ترکیه و عراق و آذربایجان کجاست؟

جهت خرید عمده کیسه گونی لمینت در ایلام و شهرکرد و سنندج به کجا مراجعه کنیم؟

قیمت فروش کیسه گونی پلاستیکی حبوبات در اردبیل و زنجان و ساری چقدر است؟

کیسه جامبو چه کاربردهایی دارد؟

استفاده از انواع کیسه گونی پلاستیکی برای بسته بندی و فروش محصولات در بازار بسیار متداول می باشد و به مقرون به صرفه است. جهت خرید و فروش کیسه گونی پلاستیکی در تیراژ بالا میتوانید به کارخانجات گونی بافی مراجعه نمایید.

فروش کیسه گونی پلاستیکی

مراکز تولید و فروش کیسه گونی پلاستیکی جهت صادرات به ترکیه و عراق و آذربایجان

اولین کارخانه تولید کیسه گونی در ایران در سال ۱۳۱۱ در رشت افتتاح شد .استفاده از کیسه گونی از قدیم الایام در کشورهای جهان رواج داشته است و از کیسه‌های کنفی  یا پارچه ای  استفاده می کردند . اما امروزه از انواع کیسه گونی پلاستیکی جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات مختلف کشاورزی و غذایی و صنعتی و شیمیایی و ساختمانی استفاده می‌شود .با توجه به رشد صنایع مختلف در سالیان اخیر در ایران و کشورهای مختلف جهان کارخانجات گونی بافی در ایران مشغول فعالیت بودند و کارخانجات گونی بافی با ماشین آلات کاملا جدید و اتوماتیک به بهره برداری رسیده اند. که اقدام به تامین نیاز بسیاری از صنایع مختلف در داخل و خارج از کشور به انواع کیسه گونی می کنند . صنایع مختلفی که در ایران و کشورهای مختلف از انواع کیسه گونی استفاده می کنند عبارتند از :

 1. صنایع شیمیایی
 2. صنایع معدنی
 3. صنایع ساختمانی
 4. صنایع غذایی
 5. صنایع کشاورزی
 6. صنایع دارویی
 7. صنایع پتروشیمی
 8. صنایع قطعه سازی
 9. و غیره

 

فروش کیسه گونی پلاستیکی

بسیاری از کشورهای همسایه با توجه به ارزان بودن قیمت های تولید در ایران اقدام به خرید عمده انواع کیسه گونی مورد نیاز خود جهت بسته بندی محصولات از ایران می نمایند. کارخانجات مختلفی در ایران توانایی را دارند که صادرات انواع کیسه گونی مورد نیاز مشتریان در خارج از کشور را انجام دهند. جهت صادرات و فروش کیسه گونی پلاستیکی به کشورهای همسایه مانند ارمنستان و روسیه و ترکیه و عراق می توانید به صورت مستقیم به کارخانجات گونی بافی در شهرهای مختلف ایران مانند اصفهان و تبریز و همدان و یزد و اهواز مراجعه کنید .یا با مشاورین فروش این مجموعه تماس گرفته و با پایین ترین قیمت در سریعترین زمان اقدام به صادرات پلاستیکی به کشورهای مختلف نمایید.

 

  خرید عمده کیسه گونی لمینت در ایلام و شهرکرد  

استفاده از کیسه گونی جهت رونق بسیاری از محصولات رواج دارد. اما در برخی از محصولات غذایی یا شیمیایی باید در برابر رطوبت محافظت شود و نفوذ رطوبت به درون بسته بندی ها امکان فاسد شدن مواد غذایی و شیمیایی یا خراب شدن آن و کاهش کیفیت آن را در پی دارد. با توجه به میزان اهمیت نفوذ رطوبت در این محصول می توانید از انواع کیسه گونی لمینت یا کیسه گونی با لایه نایلون داخلی استفاده کنیم . فقط باید توجه داشته باشید که وجود لمینت یا نایلون پلی اتیلن درون کیسه گونی مانند از نفوذ ۱۰۰ درصد رطوبت به درون آن نمی شود. با توجه به نیاز خود و با مشاوره با تولیدکنندگان کیسه گونی می توانید نوع لمینت یا نایلون پلی اتیلن داخل کیسه گونی را مشخص نموده و ثبت سفارش نمایید.

 

فروش کیسه گونی پلاستیکی

جهت خرید عمده کیسه گونی لمینت جهت محصولات کشاورزی و شیمیایی در ایلام و سنندج و شهرکرد به کارخانجات گونی بافی در سنندج همدان مراجعه نموده و یا با مشاوران فروش مجموعه تماس گرفته و مشورت نمایید. تا بتوانید با کمترین هزینه و سریعترین زمان گونی لمینت مورد نیاز خود را تامین کنید.

 

قیمت فروش کیسه گونی پلاستیکی حبوبات در اردبیل و زنجان 

بسیاری از کشاورزان در فصل برداشت محصول اقدام به بسته بندی و فروش محصولات خود در بازار مصرف داخل و خارج از کشور می نمایند . محصولات کشاورزی مانند گندم و برنج و جو با استفاده از گونه های پارچه های کنفی و پلاستیکی بسته بندی و حمل و نقل می‌شود .اما برخی از محصولات مانند خشکبار و حبوبات معمولاً با استفاده از گونی های پلاستیکی در حجم زیاد به بازار مصرف عرضه می شود.

با توجه به تیراژ تولید و ابعاد گوناگون مورد نظر خود می توانید سفارش تولید به کارخانجات گونی بافی بدهید. قیمت فروش کیسه گونی پلاستیکی حبوبات در اردبیل و زنجان متفاوت باشد. جهت خرید عمده گونی پلاستیکی می توانیم به کارخانجات گونی بافی در واقع در رشت یا تبریز به قزوین مراجعه کنید و با قیمت مناسب خریداری نمایید.

 

فروش کیسه گونی پلاستیکی

قیمت فروش گونی پلاستیکی حبوبات در ابعاد ۴۰ در ۶۰ معمولاً حدود ۷۰۰ تومان می باشد که با توجه به نوسانات قیمت مواد اولیه و عوامل مختلف دیگر دارای نوسان قیمت می باشد عوامل مختلفی در تعیین قیمت فروش گونی پلاستیکی تاثیرگذار است که برخی از این عوامل عبارتند از :

 1. قیمت مواد اولیه در بورس
 2. قیمت دلار
 3. تیراژ تولید
 4. نوع ماشین آلات گونی بافی
 5. هزینه‌های تولید
 6. نوع بافت گونی
 7. ابعاد کیسه گونی
 8. نوع نخ کیسه گونی
 9. لمینت بودن کیسه گونی
 10. داشتن لایه نایلون داخل کیسه گونی
 11. و موارد دیگر

جهت استعلام قیمت و تامین نوع گونی مورد نیاز خود اردبیل و ساری و زنجان و شهرهای دیگر می توانید با مشاورین فروش این مجموعه در تمام طول هفته تماس بگیرید.

 

کاربرد های کیسه جامبو

استفاده از کیسه جامبو جهت حمل و نقل محصولات فله و پودر بسیار رواج دارد. صنایع مختلفی جهت حمل مواد اولیه کارخانه و یا ارسال محصولات تولید شده به محل مصرف یا صادرات به کشورهای همسایه و کشورهای دیگر از طریق دریایی یا زمینی از کیسه جامبو استفاده میکنند  عبارتند از :

 

 • صنایع معدنی
 • صنایع شیمیایی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع ساختمانی
 • صنایع نظامی
 • صنایع دارویی
 • صنایع غذایی
 • و صنایع مختلف دیگر

 

فروش کیسه گونی پلاستیکی

 

استفاده از کیسه جامبو کاربردهای دیگری نیز دارد .مثلاً به عنوان سیل بند در هنگام طغیان رودخانه ها یا در سواحل دریا استفاده می‌شود. به طوری که درون آن پر از سنگ و خاک شده و به وسیله جرثقیل با سرعت بیشتر در کنار همدیگر در کنار بستر رود یا ساحل قرار داده می شود . همچنین در راهسازی و جاده‌سازی جهت جلوگیری از ریزش کوه و سنگ در هنگام خاک برداری و جاده‌سازی از کیسه های گونی جامبو به صورت موقت استفاده می شود.

خلاقیت در تخلیه جامبوبگ !

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

مطلب پیشنهادی

گونی پلاستیکی

کاهش عجیب قیمت فروش گونی پلاستیکی خالی در مشهد در سال ۹۹

استفاده از گونی پلاستیکی در صنایع مختلف کاربرد دارد. جهت استعلام قیمت گونی پلاستیکی خالی …

تماس با مشاور فروش