goonikadeh
>

خرید انواع گونی های پلاستیکی حبوبات با قیمت کارخانه

جهت بسته بندی حبوبات از کدام یک از انواع گونی های پلاستیکی استفاده می شود ؟قیمت انواع گونی های پلاستیکی در بازار تهران چه تفاوتی با قیمت کارخانه دارد ؟ گونی پلاستیکی جامبو در چه ابعادی تولید می گردد؟ چاپ برند و توضیحات بر روی انواع گونی های پلاستیکی چگونه انجام می‌شود؟ گونی های پلاستیکی لمینت چگونه تولید می گردند؟

انواع گونی های پلاستیکی

.

جهت بسته بندی حبوبات از کدام یک از انواع گونی های پلاستیکی استفاده می شود؟

یکی از مصارف عمده انواع گونی های پلاستیکی جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات کشاورزی می باشد . مانند گندم و جو و حبوبات و همچنین محصولاتی مانند سیب زمینی و پیاز . با توجه به نوع محصول و ریز و درشت بودن آن انواع گونی پلاستیکی مورد استفاده متفاوت می باشد . اهمیت نفوذ رطوبت به درون محصول نیز در تعیین نوع کیسه گونی پلاستیکی مورد استفاده مهم است .

در برخی محصولات کشاورزی مانند سیب زمینی و پیاز لازم است که حتماً با هوای بیرون ارتباط وجود داشته باشد و تبادل هوایی و تهویه درون کیسه گونی انجام شود. تا از خراب شدن و گندیدن محصول جلوگیری شود .چرا که برخی محصولات مانند سیب زمینی و پیاز و میوه ها در اثر تجمع در یک محیط بسته و بدون تهویه گاز اتیلن تولید نموده سبب می شود که فرایند خراب شدن محصول انجام گیرد. لذا در محصولاتی مانند سیب زمینی پیاز از انواع گونی های پلاستیکی با مش بالا یا انواع توری راشل استفاده می شود. که در زمان حمل و نقل و انبار شدن از گندیدگی و خراب شدن محصول جلوگیری شود.

انواع گونی های پلاستیکی

در هنگام بسته بندی و حمل و نقل و انواع حبوبات و گندم می توان از گونی های پلاستیکی معمولی بدون لمینت استفاده نمود . چراکه محصول خشک بوده و نیازی به هوا و تهویه ندارد و ماندگاری آن بالاست . مهمترین ویژگی انواع پلاستیک مورد استفاده جهت بسته بندی و حمل و نقل حبوبات آن است که استحکام گونی پلاستیکی حبوبات بالا باشد .چرا که از مرحله حمل و نقل تا مرحله آخر و رسیدن به دست مصرف کننده ، محصول درون گونی بوده و نیاز می باشد تا استحکام گونی پلاستیکی مورد استفاده بالا باشد.

انواع گونی های پلاستیکی

.

تفاوت قیمت انواع گونی های پلاستیکی در بازار تهران  با قیمت کارخانه

اکثر تولید کنندگان و کارخانه جات گونی بافی محصولات خود را جهت فروش به بازار تهران عرضه می کنند . البته کارخانجات گونی بافی در شهرهای شیراز و اصفهان و تبریز و رشت و تهران به صورت مستقیم اقدام به فروش محصولات خود به مصرف کننده و مشتری های داخلی در بازار می کنند. همچنین اقدام به صادرات به کشورهای مختلف می نمایند. اما مرکز اصلی فروش گونی در بازار تهران می باشد که در تمام فصول سال انواع گونی های پلاستیکی را عرضه می نماید .

معمولاً قیمت فروش انواع گونی در بازار و کارخانه یکسان نمی‌باشد. اما با توجه به خرید عمده در تعداد بالا از بازار تهران فروشندگان عمده در بازار گونی فروشان این امکان را دارند که با قیمت مناسبتری انواع گونی های پلاستیکی را عرضه کنند. هرچند به صورت طبیعی در صورت خرید انواع گونی های پلاستیکی به صورت مداوم از کارخانجات گونی بافی می توانید با قیمت ارزان تر تهیه نمایید .

 

 

گونی پلاستیکی جامبوبگ در چه ابعادی تولید می گردد؟

انواع گونی پلاستیکی جامبو جهت حمل و نقل و بسته بندی بسیاری از محصولات فله ای در وزن ها و حجم های بالا و حمل و نقل درون شهری و همچنین جابجایی از محل تولید انبار مورد استفاده قرار می گیرند . با توجه به وزن محصول نوع آن می توانید از انواع جامبو بگ در ابعاد زیر استفاده نمایید:
ارتفاعxعرضxطول

 • ۷۰x70x70 cm
 • ۹۰x90x90 cm
 • ۹۰x90x120 cm
 • ۹۰x90x150 cm
 • ۹۵x95x140 cm
 • ۱۱۰x110x140 cm
 • ۹۵x95x180 cm
 • ۹۹x99x200 cm
 • ۹۵x95x95 cm
 • ۸۷x110x100 cm
 • و…

این گونی‌های بزرگ یا بیگ بگ با ظرفیت‌های ۵۰۰ کیلو، ۱ تن، ۱.۵ تن، ۲ تن تا ۳تن تولید می‌شود .

انواع گونی های پلاستیکی

چاپ برند و توضیحات بر روی انواع گونی‌های پلاستیکی  

چاپ برند و مشخصات هر محصول بر روی انواع گونی های پلاستیکی جهت معرفی و برندسازی تولید کننده بسیار لازم است . در صورت چاپ نشدن مشخصات بر روی گونی محصول بسیاری از مشتریان نمی‌توانند به این محصولات اعتماد نموده و خریداری نمایند . در واقع یکی از مهمترین دلایل چاپ مشخصات و نام برند بر روی گونی اعتماد سازی برای مصرف کنندگان می باشد . بسیاری از کارخانجات گونی بافی امروزه این امکان را دارند که در محل تولید کار چاپ به صورت چند رنگ و پشت و رو در روی انواع گونی های پلاستیکی را در هنگام تولید انجام داده و در اختیار مشتری قرار دهند .

برخی از انواع گونی های پلاستیکی باید در چاپخانه فرستاده شود و در آنجا کار چاپ بر روی گونی های پلاستیکی انجام شود.  چاپ روی گونی های پلاستیکی به روش های مختلفی انجام می شود که عبارتند از:

 1. چاپ تامپون
 2. چاپ جوهرافشان
 3. چاپ رولی
 4. چاپ برجسته
 5. چاپ لیزری
 6. چاپ فلکسو
 7. چاپ هلیو
 8. چاپ سیلک

بسته به سفارش مشتری می توان در رنگ های مختلف به صورت تک رنگ و دو رنگ و چهار رنگ و ۶ رنگ مشخصات محصول و نام برند را بر روی انواع گونی های پلاستیکی چاپ نمود.

شما می توانید با تماس با مشاورین حرفه ای ما از قیمت انواع گونی در سراسیر کشور با خبر شوید.و بهترین محصول را با قیمت مناسب سفارش داده و در شهر خود تحویل بگیرید .

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

گونی پلاستیکی

کاهش عجیب قیمت فروش گونی پلاستیکی خالی در مشهد در سال ۹۹

استفاده از گونی پلاستیکی در صنایع مختلف کاربرد دارد. جهت استعلام قیمت گونی پلاستیکی خالی …

تماس با مشاور فروش