goonikadeh
>

خرید عمده انواع کیسه جامبوبگ به قیمت کارخانه

انواع کیسه جامبوبگ کدام است؟ خرید عمده انواع کیسه جامبوبگ در اصفهان و اهواز و ایلام و تبریز با چه قیمتی امکان پذیر است؟ کارخانه های تولید انواع کیسه جامبوبگ در کدام شهرها قرار دارند؟ کیسه جامبوبگ به کدام کشورها صادرات می گردد؟

استفاده از انواع کیسه جامبوبگ  در سالیان اخیر با توجه به قوانین جدید بسیار رواج یافته است و جهت حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن محصولات پودری و فله به صورت داخلی و صادراتی استفاده می گردد . بسته به درخواست مشتری می توان جامبو بگ ها را با استفاده از پارچه های لمینت دار یا بدون لمینت و همچنین با لایه نایلونی داخلی ویا بدون آن تولید نمود.

انواع کیسه جامبوبگ

انواع مدل های کیسه جامبوبگ

کیسه جامبوبگ با عنوان بیگ بک یا کیسه یک تنی معروف می‌باشد و در صنایع مختلف جهت حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن استفاده می گردد. استفاده از انواع کیسه جامبوبگ در سالیان اخیر با توجه به قوانین جدید بسیار رواج یافته است و جهت حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن محصولات پودری و فله به صورت داخلی و صادراتی استفاده می گردد .جنس  کیسه جامبوبگ با توجه به وزن نوع محصول فله متفاوت می باشد.

کیسه جامبوبگ در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می گردد و جهت حمل و نقل محصولات فله و پودری در وزن های ۵۰۰ کیلو و ۱۰۰۰کیلو و ۱۵۰۰ کیلو و ۲۰۰۰ کیلو و ۲۵۰۰ کیلوگرم مورد استفاده قرار می گیرد . استفاده  این کیسه ها جهت حمل ، جابجایی ونگهداری انواع مواد شیمیایی ، معدنی ، دارویی ، محصولات غذایی و کشاورزی ، کودهای شیمیایی ، پتروشیمی ، سیمان و بسیاری دیگر از مواد و محصولات فله مورد استفاده قرار می گیرند.

بسته به درخواست مشتری می توان جامبو بگ ها را با استفاده از پارچه های لمینت دار یا بدون لمینت و همچنین با لایه نایلونی داخلی ویا بدون آن تولید نمود. جامبوبگ ها از پارچه های صاف یا گردبافت پلی پروپیلن (PP) تولید می شوند. نوع پارچه مورد استفاده جهت تولید انواع کیسه جامبوبگ  براساس وزن محموله و ظرفیت بارگیری ایمن (SWL) و ضریب ایمنی (SF) انتخاب می شود. در اینجا برخی از مدل‌های انواع کیسه جامبوبگ  را با توجه به نوع درب و کف کیسه جامبو ذکر می شود که عبارتند از:

 • بدون درب
 • با درب لیفه
 • با درب صندوقی
 • با درب قیف
 • کف بسته
 • کف قیف
 • ۴بند 
 •  ۸بند 

انواع کیسه جامبوبگ

قیمت خرید عمده انواع کیسه جامبوبگ در   اهواز و ایلام

قیمت انواع کیسه جامبوبگ با توجه به ابعاد و اندازه و تعداد تسمه ها نوع درب کیسه جامبوبگ متفاوت است. در اینجا برخی از عوامل موثر در تعیین قیمت انواع کیسه جامبو بگ را ذکر می نماییم:

 1. ابعاد مختلف کفه‌های جامبوبگ یا بیگ بگ
 2. ارتفاع و تعداد تسمه‌ها و طول تسمه‌های جامبوبگ یا بیگ بگ
 3. نوع نخ مورد استفاده برای دوخت جامبوبگ یا بیگ بگ
 4. جنس پارچه‌های جامبوبگ یا بیگ بگ
 5. مدل دوخت بدنه‌های جامبوبگ یا بیگ بگ به همدیگر

 

با توجه به عوامل ذکر شده قیمت  کیسه جامبوبگ در شرایط مشابه نیز در شهرهای اراک و اصفهان و اهواز و بندرعباس متفاوت می باشد. به خاطر تفاوت در کارخانه تولید کننده انواع کیسه جامبو که در شهرهای اصفهان و تبریز و اراک و یزد وجود دارد. زیرا این ماشین آلات مورد استفاده و همچنین هزینه مواد اولیه و هزینه حمل و نقل در قیمت نهایی انواع کیسه جامبوبگ موثر میباشد.

انواع کیسه جامبوبگ

کارخانه های تولید  کیسه جامبوبگ در کدام شهرها قرار دارند؟

کارخانجات تولید کننده  انواع کیسه جامبوبگ شهر های مختلف قرار دارند. برخی از کارخانه ها فقط پارچه پلی پروپیلن مورد استفاده در دوخت کیسه جامبوبگ را تولید می نمایند و به صورت رولی یا حلقوی  تولید می‌کنند و سپس به کارگاههای دوخت جامبوبگ ارسال می‌شود.

 

تولید کیسه جامبو

کارخانه های تولید انواع کیسه جامبو بگ و گونی پلی پروپیلن در شهرهای رشت و یزد و تهران و کرج و تبریز و اراک قرار دارند. شما می توانید جهت خرید عمده   کیسه جامبوبگ به دفاتر فروش کارخانه ها به صورت مستقیم نیز مراجعه نمایید.

 

صادرات کیسه جامبوبگ 

با توجه به رشد روز افزون صنایع و تولیدات محصولات مختلف در کشورهای دیگر نیز استفاده از انواع کیسه جامبوبگ  بسیار رواج یافته است و جهت حمل و نقل و بسته بندی  به صورت بین‌المللی نیز از انواع کیسه جامبوبگ استفاده می شود. بسیاری از کشورهای همسایه ایران با توجه به قیمت مناسب انواع کیسه جامبوبگ تولید شده در ایران به صورت عمده و در تناژ بالا  انواع کیسه جامبوبگ را از کارخانجات تولیدکننده در ایران خریداری می نمایند.

انواع کیسه جامبوبگ

.

برخی از کشورهای اصلی خریدار  کیسه جامبو بگ از ایران عبارتند از:

 1. گرجستان
 2. امارات
 3. ترکیه
 4. پاکستان
 5. روسیه
 6. عراق
 7. کویت
 8. ایتالیا
 9. هند
 10. ترکمنستان
 11. آذربایجان

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

کیسه جامبو مشهد

خرید عمده کیسه جامبو مشهد به قیمت درب کارخانه

کارخانجات مختلفی در شهرهای مشهد و اصفهان و تبریزو کرج و رشت اقدام به تولید …

تماس با مشاور فروش