goonikadeh
>
خانه / رول گونی پلاستیکی / مرکز پخش عمده گونی ساختمانی در تبریز

مرکز پخش عمده گونی ساختمانی در تبریز

استفاده از انواع گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن بیش از ۵۰ سال است که مورد توجه صنعت حمل و نقل و بسته بندی محصولات غذایی و ساختمانی و دارویی و شیمیایی و دیگر صنایع قرار گرفته است.

در این مقاله می خوانید:

تولید انواع گونی ساختمانی صادراتی

قیمت خرید عمده گونی کنفی ساختمانی در اصفهان و یزد

قیمت پخش عمده گونی در تهران و قزوین  چقدر است؟

مرکز پخش عمده گونی در تبریز  کجاست؟

صادرات انواع رول گونی پلاستیکی به ارمنستان و گرجستان

 

پخش عمده گونی

تولید انواع گونی ساختمانی صادراتی

استفاده از گونی از قدیم الایام در همه کشورها جهت حمل و نقل و دسته بندی انواع محصولات فله غذایی و همچنین ساختمانی مرسوم بوده است. اولین نوع کیسه گونی کیسه های کنفی می باشند که در کشور ایران نیز از سالیان دور مورد استفاده قرار می گرفته است. استفاده از انواع گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن بیش از ۵۰ سال است که مورد توجه صنعت حمل و نقل و بسته بندی محصولات غذایی و ساختمانی و دارویی و شیمیایی و دیگر صنایع قرار گرفته است .

پخش عمده گونی

گونی ساختمانی معمولاً به دو صورت استفاده می شود عبارتند از:

 • کیسه گونی : جهت حمل و نقل بسته بندی شن و ماسه و سیمان و گچ و همچنین نخاله های ساختمانی.
 • گونی رولی :جهت استفاده به عنوان پوشش نمای ساختمان و همچنین جهت حصار بندی در اطراف کارگاه های ساختمانی.

فرایندتولیدرول گونی پلاستیکی گردباف

قیمت خرید عمده گونی کنفی ساختمانی در اصفهان و یزد

استفاده از گونی کنفی از سالیان بسیار دور جهت حمل و نقل مواد غذایی و شیمیایی و ساختمانی رواج داشته است. استفاده از گونی کنفی جهت حمل و نقل خاک و گچ و سیمان و ماسه در گذشته متوادل بوده است  ولی اکنون کاربردی ندارد. استفاده از رول گونی چتایی جهت ایزوگام و قیرگونی امروزه بسیار کاربرد دارد.

 گونی کنفیگونی کنفی از کشورهای چین و هند و بنگلادش به ایران وارد می شود و به گونی بنگال نیز معروف است و در کیفیت های مختلفی به فروش می رسد که عبارتند از:

 1. گونی کنفی درجه ۱: تراکم بافت بالاتری دارد و با عدد ۴۵*۱۱ یا ۴۰*۱۰ مشخص می شود و جهت گونی دوزی و حمل و نقل مواد غذایی و کشاورزی هنوز کاربرد دارد
 2. گونی کنفی درجه ۲: تراکم  بافت متوسطی دارد و جهت استتار دفاعی و یادمان های دفاع مقدس و بسته بندی پنبه کاربرد دارد و با عدد ۴۵*۹ مشخص می شود.
 3. گونی کنفی درجه ۳: تراکم بافت پایینی دارد و بیشتر جهت قیر گونی استفاده می شود.

گونی کنفی

قیمت عمده گونی کنفی یا چتایی در اصفهان و یزد  بر اساس قیمت ارز مشخص می شود و با توجه نوسان قیمت دلار متغیر می باشد . چرا که ۹۰ درصد گونی کنفی در ایران وارداتی می باشد.

جهت استعلام قیمت فروش عمده گونی چتایی در کرمان و یزد و شیراز می توانید بامشاورین فروش ا تماس بگیرید..

فرایند تولید گونی پلاستیکی 

تولید انواع کیسه گونی و همچنین گونی رولی ساختمانی در کارگاه ها و کارخانه های گونی بافی از جنس الیاف پلی پروپیلن انجام می شود . در اینجا مراحل تولید انواع کیسه گونی و گونی رولی پلاستیکی شرح داده می شود:

کارگاه برش و دوخت گونی!

 

 1. ریسندگی : در این مرحله گرانول پلی پروپیلن به همراه مواد نرم کننده و سایر افزودنی ها به درون اکسترودر وارد می شود . پس از ذوب شدن در دسته های ۶۴ تایی از دوش انتهای اکسترودر خارج شده و سرد می شود . سپس به دور بوبین یا قرقره ها به عنوان الیاف و نخ پلی پروپیلن پیچیده می شود.
 2. بافندگی : در این مرحله الیاف پلی پروپیلن توسط ماشین های بافندگی به سه روش حلقوی تاری و حلقوی پودی و روش تار و پودی بافته می شود.
 3. دوخت و برش :در این مرحله انتهای رول کیسه گونی حلقوی با حرارت برش داده میشود و سپس به صورت ساده یا یک لایه یا دو لایه دوخته می شود.
 4. چاپ و بسته بندی :  در این مرحله مشخصات محصول و برند بر روی گونی چاپ شده و در دسته های ۵۰۰ تایی بسته بندی و عدل بندی و جهت فروش ارسال می گردد.

پخش عمده گونی

قیمت پخش عمده گونی در تهران و قزوین

جهت خرید عمده گونی  و کسب اطلاع از قیمت عمده باید به مراکز پخش عمده گونی در تهران و قزوین و زنجان و سنندج مراجعه نمایید و از بازار گونی فروش ها قیمت روز را استعلام کنید. البته ما در این مجموعه این امکان را فراهم آورده ایم که بتوانید در شهرهای تهران و قزوین و زنجان و تبریز و..  با مشاورین فروش ما تماس گرفته و نسبت به استعلام قیمت پخش عمده گونی در تناژ و تعداد بالا اقدام نمایید.پخش عمده گونی

قیمت  پخش عمده گونی پلاستیکی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود که برخی از این مواردعبارتند از:

 • قیمت مواد اولیه در بورس
 • قیمت جهانی پلی پروپیلن
 • ابعاد کیسه گونی
 • تیراژ تولید کیسه گونی
 • نوع چاپ کیسه گونی
 • نوع ماشین آلات گونی بافی
 • تعداد رنگهای  کیسه گونی
 • نوع نخ کیسه گونی
 • نوع بافت کیسه گونی
 • و موارد دیگر

مرکز پخش عمده گونی در تبریز

کارخانجات گونی بافی در تبریز بسیار فعال هستند و با توجه به رشد صنایع مختلف در تبریز نیاز به انواع گونی در تبریز و ارومیه و اردبیل بسیار زیاد است. کارخانجات گونی بافی در تبریز اقدام به تولید و پخش عمده گونی پلاستیکی و رول گونی و کیسه جامبو در داخل و خارج از کشور می نمایند. بسیاری از کشاورزان در غرب کشور نیز گونی پلاستیکی مورد نیاز خود را از کارخانجات تبریز تامین می نمایند. البته صادرات انواع کیسه گونی پلاستیکی و کیسه سیمان و گونی جامبو به کشورهای ترکیه و روسیه و ارمنستان از تبریز انجام می شود.

پخش عمده گونی

 

 

جهت خرید عمده در تبریز باید مرکز پخش عمده گونی در بازار گونی فروشها در تبریز مراجعه نمایید. ضمناً می‌توانید با تماس با مشاورین فروش این مجموعه نسبت به خرید عمده گونی در تبریز با ارزان ترین قیمت و در سریعترین زمان اقدام نمایید . مشاورین فروش ما به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل از طریق تلفن و همچنین شبکه های اجتماعی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

صادرات انواع رول گونی پلاستیکی به ارمنستان و گرجستان

رول گونی پلاستیکی در کارخانجات گونی بافی در شهرهای تبریز و تهران و اصفهان و همدان و مشهد و .. تولید می شود. استفاده از رول گونی پلاستیکی کاربرد های مختلفی  دارد. رول گونی پلاستیکی به دو صورت اصلی تولید می گردد که عبارتند از:

 • رول گونی پلاستیکی گردباف
 • رول گونی پلاستیکی تخت

رول گونی پلاستیکی

رول گونی پلاستیکی گردباف بیشتر جهت گونی دوزی مصرف می شود و کارگاه های گونی دوزی در داخل و خارج از کشور  اقدام به خرید رول گونی پلاستیکی گردباف  می نمایند. رول گونی پلاستیکی تخت که بعنوان گونی نما ساختمان معروف است و در مدل های مختلف تولید می گردد.

رول گونی پلاستیکی نما جهت پوشش نمای ساختمان های در حال ساخت و همچنین مسقف کردن پروژه های عمرانی و باستانی استفاده می شود. البته جهت فضاسازی و ایجاد حصار در اطراف پروژه های عمرانی و راه سازی نیز استفاده می شود.

رول گونی پلاستیکی در مدل های زیر تولید می شود:

 1. رول گونی پلاستیکی معمولی
 2. رول گونی پلاستیکی ضد آب
 3. رول گونی پلاستیکی ضد آفتاب
 4. رول گونی پلاستیکی ضد آب و ضد آفتاب

رول گونی پلاستیکی در عرض های ۲ و ۳ و ۴ متری تولید و به فروش می رسد.

رول گونی پلاستیکی

رول گونی پلاستیکی در رنگ های متفاوتی تولید می شود که عباتند از:

 • رول گونی پلاستیکی آبی
 • رول گونی پلاستیکی الوان 
 • رول گونی پلاستیکی سفید طوسی
 • رول گونی پلاستیکی طوسی

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

مطلب پیشنهادی

گونی پلاستیکی

کاهش عجیب قیمت فروش گونی پلاستیکی خالی در مشهد در سال ۹۹

استفاده از گونی پلاستیکی در صنایع مختلف کاربرد دارد. جهت استعلام قیمت گونی پلاستیکی خالی …

تماس با مشاور فروش