goonikadeh
>
خانه / رول گونی پلاستیکی / قیمت عمده گونی پلاستیکی صادراتی ۹۹ در شیراز

قیمت عمده گونی پلاستیکی صادراتی ۹۹ در شیراز

قیمت عمده گونی پلاستیکی در شیراز و اصفهان چه تفاوتی دارد؟ مرکز خرید عمده رول گونی پلاستیکی صادراتی به پاکستان و ترکمنستان افغانستان کجاست؟ فرآیند تولید رول گونی پلاستیکی چگونه است؟ خریداران اصلی گونی پلاستیکی دست دوم چه کسانی هستند؟

گونی پلاستیکی در ابعاد و مدلهای مختلف تولید و به فروش می رسد. قیمت عمده گونی پلاستیکی با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه در بورس و موارد متعدد دیگر تعیین می شود.

قیمت عمده گونی پلاستیکی

 

تفاوت قیمت عمده گونی پلاستیکی ۹۹ در شیراز و اصفهان

تولید کنندگان گونی های پلاستیکی در شهرهای مختلف ایران یزد و زاهدان و کرمان و اصفهان و شیراز و تبریز و مشهد و اهواز و دیگر شهرها مشغول به فعالیت می باشند . اولین کارخانه تولید گونی در سال ۱۳۱۱ در رشت افتتاح گردید. سالیان اخیر کارخانجات بزرگ با ماشین آلات کاملا اتوماتیک اروپایی به بهره برداری رسیدند. کارخانجات گونی بافی در ایران بیش از نیاز صنایع و کارخانجات و کشاورزان در ایران انواع گونی پلاستیکی تولید می کنند . صادرات انواع گونی پلاستیکی به کشورهای مختلف همسایه ایران بسیار رواج دارد و تولید کنندگان کشاورزان در کشورهای مختلف مانند افغانستان و پاکستان و عراق و روسیه تمایل به خرید از ایران دارند.

 

تولید گونی پلاستیک در ایران مقرون به صرفه می باشد. قیمت گونی پلاستیکی در شهرهای مختلف متفاوت می باشد و با توجه به عوامل مختلفی قیمت گذاری می شود. برخی از مواردی که در تعیین قیمت عمده گونی پلاستیکی موثر می باشد عبارتند از :

 1. قیمت مواد اولیه در بورس
 2. قیمت دلار
 3. قیمت جهانی پلی پروپیلن
 4. تیراژ تولید کیسه گونی
 5. نوع ماشین الات گونی بافی 
 6. ابعاد تولیدی کیسه گونی
 7. نوع نخ کیسه گونی
 8. نوع بافت کیسه گونی
 9. نوع چاپ و تعداد رنگ
 10. لمینت بودن کیسه گونی
 11. یووی بودن کیسه گونی
 12. لایه نایلون داخل کیسه گونی
 13. هزینه های تولید
 14. هزینه های حمل و نقل
 15. و موارد دیگر

 

قیمت عمده گونی پلاستیکی

 

با توجه به این موارد در کارخانجات مختلف گونی بافی قیمت عمده گونی پلاستیکی متفاوت می باشد .  جهت استعلام قیمت عمده گونی پلاستیکی در تبریز و اصفهان و شیراز و طهران می‌توانید کارخانجات گونی بافی تماس گرفته و پرس و جو نمایید.  ضمناً جهت استعلام قیمت و خرید عمده گونی پلاستیکی می توانید با مشاورین فروش مجموعه تماس گرفته و به صورت مستقیم از کارخانجات گونی بافی خرید نمایید.

 

مرکز خرید عمده رول گونی پلاستیکی صادراتی به پاکستان و ترکمنستان و  افغانستان

یکی از مهمترین تولیدات کارخانجات گونی بافی تولید رول گونی پلاستیکی می باشد. رول گونی پلاستیکی در مرحله بافندگی تولید می گردد و به صورت گرد باف یا تخت تولید می شود .هرکدام از انواع رول گونی پلاستیکی ویژگی های خود را دارند. رول گونی  گردباف جهت گونی دوزی استفاده می شود.

فرایندتولیدرول گونی پلاستیکی گردباف

 

اما رول گونی پلاستیکی تخت غیر از گونی دوزی به عنوان گونی نمای ساختمان نیز معروف می باشد. رول گونی پلاستیکی تخت در ابعاد دو متری و سه متری و چهار متری تولید می‌شود . معمولاً جهت پوشش نمای ساختمان و مسقف کردن پروژه های عمرانی و باستانی و همچنین جهت ایجاد حصار و فضا سازی در اطراف پروژه های راهسازی و عمرانی و باستانی مورد استفاده قرار می گیرد. رول گونی پلاستیکی با توجه به سفارش مشتری مدل های مختلفی تولید می گردد که برخی از این مدل ها عبارتند از :

 • رول گونی پلاستیکی ساده
 • رول گونی پلاستیکی ضد آب
 • رول گونی پلاستیکی ضد آفتاب
 • رول گونی پلاستیکی ضد آب و ضد آفتاب

قیمت عمده رول گونی پلاستیکیی

جهت خرید عمده  رول گونی پلاستیکی در شهرهای مشهد و تبریز و  اصفهان و اهواز و تهران می توانید به کارخانجات گونی بافی مراجعه نمایید یا با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و به صورت مستقیم به قیمت درب کارخانه خرید نمایید . جهت صادرات انواع رول گونی پلاستیکی در حجم بالا به کشورهای روسیه به افغانستان و عراق و ترکمنستان می توانید با مشاوران فروش این مجموعه تماس گرفته و مشاوره نمایید.

مرکز خرید عمده گونی پلاستیکی و صادرات به کشورهای پاکستان و افغانستان و ترکمنستان و قزاقستان در اصفهان و  مشهد می باشد. 

مرکز خرید عمده گونی پلاستیکی و صادرات به کشورهای پاکستان و افغانستان و ترکمنستان و قزاقستان در اصفهان و  مشهد می باشد.  می توانید مستقیم از کارخانجات گونی بافی در اصفهان و مشهد خرید نمایید. قیمت رول گونی پلاستیکی صادراتی با توجه به نرخ مواد اولیه در بورس به صورت هفتگی تعیین می شود. جهت استعلام قیمت می‌توانید در تمام طول هفته با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید.

قیمت عمده رول گونی پلاستیکی

فرآیند تولید رول گونی پلاستیکی

کارخانجات گونی بافی با توجه به نوع ماشین آلات گونی بافی کیفیت های مختلف انواع گونی پلاستیکی را تولید می نمایند. در بسیاری از کارخانجات گونی بافی تمام فرایندهای تولید گونی پلاستیکی از تولید الیاف تا چاپ و برش در یک کارخانه انجام می شود. اما در برخی کارگاه های سنتی  و کارخانجات قدیمی گونی بافی تولید رول گونی پلاستیکی جداگانه انجام می‌شود و گونی دوزی با توجه به ماشین آلات دوخت و برش در شهرهای مختلف به صورت جداگانه انجام می شود. کارگاه های گونی دوزی در ایران و کشورهای همسایه اقدام به خرید انواع رول گونی پلاستیکی جهت گونی دوزی می نمایند.

 

قیمت عمده گونی پلاستیکی

فرآیند کلی تولید کیسه گونی در همه کارخانجات در سراسر جهان یکسان می باشد و به شرح زیر می باشد:

 • ریسندگی: در این مرحله گرانول مواد اولیه از جنس پلی پروپیلن به همراه مستربچ و مواد نرم کننده و مواد افزودنی دیگر وارد شده و ذوب میگردد. سپس از انتهای دستگاه رشته های الیاف خارج شده و در تونل آبی یا بادسرد می‌شود و پس از آن به دور قرقره ها بوبین ها پیچیده می شود .
 • بافندگی: پس از تولید الیاف کار بافندگی و تولید پارچه گونی به صورت تار و پودی یا حلقوی در دستگاههای بافندگی انجام می‌شود و تعداد زیادی قرار دارد. در دستگاه بافندگی قرار بود داده می شود و با سرعت بسیار زیاد گونی های گردباف یا تخت به صورت رول گونی پلاستیکی تولید می شود.
 • برش :پس از چاپ کیسه و گونی دستگاه های برش به صورت گرم یا سرد با توجه به سفارش مشتری گونی پلاستیکی را برش می‌دهند .
 • لمینت کردن یا گذاشتن لایه نایلون داخل کیسه گونی :یک مرحله دیگر فرآیند تولید گونی پلاستیکی اضافه می شود و لایه پلی اتیلن شفاف به صورت لمینت یا نایلون داخل کیسه گونی چسبانده می شود.

قیمت عمده گونی پلاستیکی

خریداران اصلی گونی پلاستیکی دست دوم

استفاده از مواد پلاستیکی در صنایع مختلف رواج دارد. بسیاری از کارخانجات مواد اولیه خود را با استفاده از کیسه های گونی پلاستیکی در تیراژ بالا خریداری می‌کنند. پس از تامین مواد اولیه در کارخانجات،  کیسه های گونی پلاستیکی تخلیه شده به عنوان دست دوم استفاده شده یا به فروش میرسانند. گونی های پلاستیکی پاره شده نیز به عنوان ضایعات گونی در بازار به فروش می‌رسد و کارخانجات بازیافت اقدام به خرید گونی های پاره شده می نمایند .

قیمت عمده گونی دست دوم

استفاده از کیسه گونی دست دوم بسیار رواج دارد و افراد بسیاری اقدام به خرید گونی دست دوم می نمایند. صادرات دست دوم به کشورهای عراق و افغانستان و پاکستان کشورهای دیگر قابل توجه می باشد و سالیانه بسیاری از افراد اقدام به صادرات گونی پلاستیکی به کشورهای دیگر می نمایند. خریداران اصلی دست دوم عبارتند از:

 • کشاورزان: در فصل برداشت بسیاری از کشاورزان خرید گونی های دست دوم می باشند تا محصولات تولید شده در زمین و باغ کشاورزی را به انبار منتقل نمایند و پس از سورت کردن بسته‌بندی نمایند. استفاده از کیسه گونی دست دوم سبب کاهش هزینه های برداشت محصول می گردد .
 • قطعه‌سازان: در بسیاری از کارخانجات قطعه سازی فلزی یا پلاستیکی کارگران جهت جابجایی قطعات تولید شده برای آبکاری یا رنگ کاری یا تراشکاری از کیسه گونی دست دوم شکری استفاده می کنند تا به راحتی قطعات تولید شده را به بخش های دیگر انتقال دهند
 • پیمانکاران ساختمانی:  در پروژه های ساختمانی پس از تخریب و بازسازی ساختمان نخاله های ساختمانی باید به سرعت خارج از شهر انتقال یابند. لذا کارگران ساختمانی اقدام به خرید گونی پلاستیکی دست دوم آردی از نانوایی ها می نمایند تا به راحتی و با کمترین هزینه نخاله ساختمانی را از محل فروش خارج و با انواع وسیله نقلیه مختلف به خارج از شهر انتقال دهند .
 • معدنکاران :در بسیاری از معادن ، مواد اولیه به وسیله گونی جامبو دست دوم از محل معدن تا کارخانجات فرآوری انتقال می یابند. استفاده از کیسه گونی جامبو دست دوم برای معدنکاران بسیار مقرون به صرفه بوده و سبب کاهش هزینه‌های تولید می گردد.
 • و موارد متعدد دیگر

قیمت عمده گونی پلاستیکی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

گونی پلاستیکی

کاهش عجیب قیمت فروش گونی پلاستیکی خالی در مشهد در سال ۹۹

استفاده از گونی پلاستیکی در صنایع مختلف کاربرد دارد. جهت استعلام قیمت گونی پلاستیکی خالی …

تماس با مشاور فروش