goonikadeh
>
خانه / رول گونی پلاستیکی / ارزانترین قیمت کیسه جامبو ضایعاتی در بوشهر

ارزانترین قیمت کیسه جامبو ضایعاتی در بوشهر

 قیمت کیسه جامبو ضایعاتی در تهران و تبریز چه تفاوتی دارد ؟

جهت خرید کیسه جامبو ضایعاتی به قیمت ارزان در بوشهر و بندرعباس به کجا مراجعه کنیم؟

خریداران کیسه گونی دست دوم و ضایعاتی چه کسانی هستند ؟

مرکز تولید و فروش رول گونی صادراتی در اصفهان و شیراز کجاست؟

استفاده از ضایعات گونی پلاستیکی و کیسه جامبو جهت بازیافت بسیار رواج دارد. قیمت کیسه جامبو ضایعاتی و دست دوم با توجه به تمیز بودن و قیمت مواد اولیه در بورس مشخص می گردد.

 

قیمت کیسه جامبو ضایعاتی  در بوشهر و بندرعباس

کارخانجات بسیاری از کیسه گونی پلاستیکی جهت بسته بندی محصولات خود برای فروش داخل کشور یا صادرات به کشورهای دیگر استفاده می‌کنند. انواع کیسه گونی پلاستیکی و کیسه جامبو جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات فلزی و پودری استفاده می شوند. با توجه به الزامات قانونی و مسائل زیست محیطی و مزایای متعدد دیگر بسیاری از صنایع جهت جابجایی و حمل و نقل محصولات فله و پودری و همچنین خرید مواد اولیه از کیسه جامبو بگ کیسه گونی پلاستیکی استفاده می کنند . بسیاری از محصولات فله و پودری نیز جهت صادرات در بندر های جنوبی ایران بندرعباس و عسلویه به بندر امام و بندر شهید رجایی با استفاده از کیسه گونی جامبو داخل کشتی قرار داده می شود . برخی دیگر از محصولات و مواد اولیه با استفاده از کیسه های جامبو تا بندر حمل می شود و در آنجا به صورت فله درون کشتی ها تخلیه می گردد مانند گوگرد .

قیمت کیسه جامبو ضایعاتی در بنادر بوشهر و بندرعباس و ماهشهر بسیار ارزان می باشد. چرا که حجم بسیار زیادی از کیسه جامبو پس از تخلیه به صورت ضایعاتی و دست دوم به فروش می رسد.

 

برخی محصولات شیمیایی و معدنی در معادن نیز مواد اولیه از معدن تا کارخانجات فناوری با استفاده از کیسه های جامبو دست دوم جابه جا می شود . در کارخانجات صنعتی و شیمیایی و فلزی پس ازتخلیه مواد اولیه کیسه های گونی پلاستیکی یا کیسه های جامبو بصورت دست دوم در بازار به فروش می‌رسد یا در کارخانه مجدداً استفاده می‌شود. اما برخی از کیسه های گونی پلاستیکی و کیسه های جامبو پس از برش خوردن و تیغ خوردن قابلیت استفاده ندارد و به عنوان ضایعات گونی به فروش می رسد. کارخانجات بازیافت زباله های پلاستیکی به دنبال خرید گونی های ضایعاتی می باشند. چرا که بسیار کیفیت مناسبی جهت بازیافت دارند. قیمت کیسه جامبو ضایعاتی  در بنادر بوشهر و بندرعباس و ماهشهر بسیار ارزان می باشد. چرا که حجم بسیار زیادی از کیسه جامبو پس از تخلیه به صورت ضایعاتی و دست دوم به فروش می رسد. جهت خرید عمده ضایعات گونی جامبو پاره شده در ماهشهر و بوشهر بندرعباس می‌توانید به بنادر صادراتی و مراکز تجمیع زباله مراجعه نموده و با ارزانترین قیمت خریداری نمایید یا  جهت استعلام قیمت کیسه جامبو ضایعاتی با مشاوران فروش مجموع تماس بگیرید و  مشاوره  نمایید.

 قیمت کیسه جامبو

راز تفاوت قیمت تولید کیسه جامبو در تهران و تبریز

استفاده از کیسه جامبو در صنایع مختلف جهت حمل و نقل مواد اولیه و فروش محصولات و صادرات به خارج از کشور رواج دارد. جابجایی مواد فله و پودری در حجم زیاد با استفاده از کیسه های جامبو بسیار مقرون به صرفه می باشد. با توجه به الزامات قانونی و مسائل زیست محیطی در کشورهای مختلف از جمله ایران و مزایای متعددی که استفاده از کیسه جامبو دارد سبب رشد روز افزون استفاده از کیسه جامبو گردیده است. برخی از صنایع که از کیسه جامبو جهت حمل و نقل مواد اولیه و محصولات خود به صورت فله و پودری استفاده می کنند عبارتند از :

 • صنایع شیمیایی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع فولاد
 • صنایع مس
 • صنایع معدنی
 • صنایع ساختمانی
 • صنایع دارویی
 • صنایع نظامی
 • صنایع بهداشتی
 • صنایع غذایی
 • محصولات کشاورزی
 • خوراک دام
 • صنایع دامی
 • و صنایع مختلف دیگر

 

 

 

تولی کیسه جامبو

قیمت خرید و فروش کیسه جامبو در شهرهای مختلف متفاوت می باشد. تعیین قیمت کیسه جامبو به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از این عوامل عبارتند از :

 1. قیمت مواد اولیه در بورس
 2. ابعاد کیسه جامبو
 3. تیراژ تولید کیسه جامبو
 4. نوع ماشین آلات گونی بافی
 5. تعداد بندهای  کیسه جامبو
 6. نوع نخ کیسه جامبو
 7. نوع بافت کیسه جامبو
 8. نوع دوخت کیسه جامبو
 9. نوع درب جامبوبگ
 10. نوع کف جامبوبگ
 11. یووی بودن کیسه جامبو
 12. لمینت بودن کیسه جامبو
 13. لایه نایلون داخل کیسه جامبو
 14. و موارد دیگر

خلاقیت در تخلیه جامبوبگ !

جهت استعلام قیمت کیسه جامبو  و قیمت کیسه جامبو ضایعاتی در تبریز و تهران و اصفهان در تیراژ مختلف می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید تا با ارزانترین قیمت در شهرهای مختلف اصفهان و تبریز و مشهد و ماهشهر و دیگر شهرها خریداری نمایید.

 

خریداران کیسه گونی دست دوم و ضایعاتی

استفاده از کیسه گونی و کیسه جامبو بسیار رواج پیدا کرده است. خیلی از کارخانجات و معادن جهت تأمین مواد اولیه خود از کیسه گونی دست دوم و کیسه جامبو دست دوم استفاده می کنند و پس از تخلیه مواد اولیه در کارخانجات و صنایع های پاره شده را به عنوان ضایعات به فروش می رسانند. بازار خرید و فروش ضایعات گونی و همچنین کیسه گونی دست دوم و کیسه های جامبو دست دوم بسیار رونق دارد. قیمت کیسه جامبو ضایعاتی با توجه به کیفیت و تمیزی گونی جامبو  مشخص می شود. با توجه به الزامات قانونی و مسائل زیست محیطی و جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست ضایعات گونی پلاستیکی توسط افراد مختلفی به عنوان زباله های پلاستیکی جمع آوری و بازیافت می‌شوند. از ضایعات گونی در موارد متعددی استفاده می شود که برخی از آنها عبارتند از:

 • بازیافت ضایعات گونی توسط کارخانجات بازیافت: با استفاده از ماشین آلات کاملا اتوماتیک و تولید گرانول های بازیافتی
 • تولید برخی مواد شیمیایی و صنعتی: مانند ایزوگام یا برخی قطعات پلاستیکی مانند لوازم و قطعات پرده و کفش که از ضایعات گونی به عنوان مواد اولیه استفاده می‌شود و پس از ذوب مواد اولیه دیگر برای تولید محصولات نهایی استفاده می گردد.

 قیمت کیسه جامبو ضایعاتی

 

خریداران اصلی کیسه های گونی و  کیسه جامبو دست دوم  

کشاورزان :در فصل برداشت جهت حمل و نقل محصولات از زمین یا باغ کشاورزی توام با از کیسه گونی دست دوم استفاده می کنند تا از این برداشت کاهش یابد. سپس محصولات کشاورزی و خشکبار و حبوبات بسته بندی و سورت می‌شود تا به بازار مصرف ارسال گردد.

قطعه سازان :کارخانجات قطعه سازی قطعات فلزی یا پلاستیکی جهت جابجایی داخلی برای آبکاری یا رنگ کاری یا تراشکاری داخل کارخانه از  کیسه گونی های پلاستیکی با استحکام بالا مانند کیسه گونی شکری دست دوم استفاده می کنند تا هزینه تولید کاهش یابد.

پیمانکاران ساختمانی: در پروژه های عمرانی و ساختمانی و همچنین پروژه های باستان شناسی جهت حمل و نقل نخاله های ساختمانی در هنگام تخریب و بازسازی و اکتشاف از محل پروژه به خارج از شهر معمولاً از کیسه گونی پلاستیکی دست دوم مانند کیسه گونی دست دوم آردی استفاده می‌شود تا به سهولت و با کمترین هزینه نخاله ساختمانی از محل پروژه خارج شود.

معادن: معدنکاران جهت جابجای مواد اولیه از معدن تا کارخانه های فرآوری از کیسه های جامبو دست دوم معمولاً استفاده می کنند و با استفاده از جرثقیل بر روی تریلی قرار داده و به کارخانجات فرآوری ارسال می نمایند.

 

مرکز تولید و فروش رول گونی صادراتی در اصفهان و شیراز

گونی پلاستیکی به صورت تخت یا گردباف تولید می گردد. استفاده از رول گونی پلاستیکی تخت در عرض‌های دومتری  و ۳ متری و ۴ متری معمول می باشد. کارخانجات گونی بافی در تبریز و شیراز و اصفهان و مشهد و تهران   اقدام به تولید رول گونی پلاستیکی می نامند. جهت خرید عمده رول گونی پلاستیکی صادراتی به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس مانند امارات و عمان یا افغانستان و پاکستان و عراق میتوانید به کارخانجات گونی بافی در تبریز و سنندج به همدان و مشهد و تهران و شیراز و اصفهان و یزد به صورت مستقیم مراجعه نموده و ثبت سفارش نمایید . البته گروه تولیدی آویدین افتخار دارد تا بتواند به صورت مستقیم و به قیمت درب کارخانه و با ارزانترین قیمت رول گونی پلاستیکی صادراتی به کشورهای مختلف را عرضه نموده و در کشور مقصد تحویل دهد .

  رول گونی پلاستیکی

 

مرکز تولید و فروش رول گونی صادراتی در اصفهان و شیراز و تبریز در اطراف شهر شهر و در شهرک های صنعتی اصفهان و شیراز و تبریز قرار دارند و در سالیان اخیر کارخانجات بزرگ با ماشین آلات کاملا اتوماتیک و مدرن به بهره برداری رسیده‌اند. جهت استعلام قیمت رول گونی پلاستیکی صادراتی به صورت گرد و تخت در عرض های مختلف و با کیفیت های متنوع می توانید با مشاورین فروش این مجموعه در تمامی طول هفته تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

مطلب پیشنهادی

گونی پلاستیکی

کاهش عجیب قیمت فروش گونی پلاستیکی خالی در مشهد در سال ۹۹

استفاده از گونی پلاستیکی در صنایع مختلف کاربرد دارد. جهت استعلام قیمت گونی پلاستیکی خالی …

تماس با مشاور فروش