goonikadeh
>
خانه / کیسه جامبو / خرید عمده از کارخانه تولید کیسه گونی در اصفهان

خرید عمده از کارخانه تولید کیسه گونی در اصفهان

آیا هزینه تولید کیسه گونی در اصفهان از شیراز و یزد ارزان تر است ؟

جهت خریدعمده و سفارش تولید کیسه گونی در اصفهان به کجا مراجعه کنیم ؟

مراحل تولید کیسه گونی پلاستیکی چیست ؟

کیسه جامبو چیست و در چه ابعادی تولید می گردد؟

 

یکی از بزرگترین مراکز تولید کیسه گونی در اصفهان قرار دارد. با توجه به اینکه اصفهان در مرکز کشور قرار دارد و هزینه تولید کیسه گونی در اصفهان می باشد. بسیاری از خریداران عمده از اصفهان خرید می‌کنند.

تولید کیسه گونی در اصفهان

آیا هزینه تولید کیسه گونی در اصفهان از شیراز و یزد ارزان تر است ؟

تولید کیسه گونی در بسیاری از شهرها مانند اصفهان و یزد و شیراز اهواز و مشهد انجام می شود و از سالیان گذشته کارگاه های سنتی گونی بافی مشغول تولید انواع کیسه گونی می باشد .در سالیان اخیر کارگاه های مدرن تولید گونی با ماشین آلات مدرن و اتوماتیک کار تولید کیسه گونی در اصفهان و یزد و تهران انجام می دهند. قیمت گونی با توجه به نوع ماشین آلات مورد استفاده و تیراژ آن بسیار متفاوت می باشد. به عنوان سال تولید کیسه گونی در تیراژ بالا در کارخانجات مدرن بسیار مقرون به صرفه می باشد. اما اگر تیراژ تولید کیسه گونی مورد نیاز مشتری پایین باشد خرید از کارگاه گونی بافی در اهواز و رشت و یزد و شیراز و دیگر شهرها  به صرفه می باشد .

تولید کیسه گونی در اصفهان

بنابراین تیراژ موردنیاز در تعیین قیمت بسیار موثر می باشد .ضمن آنکه کیفیت محصول و نوع نخ و نوع چاپ بر روی کیسه گونی تفاوت قیمت ایجاد می کند. بنابراین می توان گفت که در همه موارد قیمت تولید کیسه گونی در اصفهان از قیمت تولید گونی در یزد و شیراز و اهواز به بندرعباس ارزانتر می باشد.

 

 خریدعمده و سفارش تولید کیسه گونی در اصفهان

با توجه به نوع محصول و نوع چاپی که بر روی کیسه گونی مد نظر می باشد می توانید جهت خرید عمده وثبت سفارش تولید کیسه گونی در اصفهان و رشت و بندرعباس و تهران به کار خانه های گونی بافی یا دفاتر فروش آن ها مراجعه نمایید و ثبت سفارش کنید . البته شما می توانید در همه شهرها مانند اصفهان و کرمان و مشهد و رشت و بندرعباس و اهواز جهت خرید عمده و ثبت سفارش تولید کیسه گونی با مشاورین فروش ما تماس گرفته و مشاوره نمایید و استعلام قیمت بگیرید.

 

 

مراحل تولید کیسه گونی پلاستیکی  

تولید کیسه گونی با توجه به نوع ماشین آلات مورد استفاده متفاوت میباشد و مراحل آن فرق می کند . اما اصول تولید کیسه گونی پلاستیکی در کارگاه های سنتی و مدرن تقریباً یکسان است که در اینجا ذکر می کنیم:

تولید کیسه گونی در اصفهان

 

 • ریسندگی :که در این مرحله گرانول پلی پروپیلن همراه نرم کننده و مواد افزودنی دیگر در دستگاه اکسترودر وارد شده و ذوب می گردد و در انتها به صورت رشته های ۶۴ تایی از از دوش انتهای اکسترودر خارج شده و در تونل آب یا باد سرد می گردد و به دور قرقره ها تابیده می شود.
 • بافندگی :در این مرحله قرقره ها در دستگاه بافندگی قرار گرفته و کار تولید گونی و بافت آن شروع می‌شود و به صورت حلقوی ساخت تولید می گردد .روش های بافندگی ۳ صورت می باشد که عبارتند از:
 1. حلقوی تاری
 2. حلقوی پودی
 3. تار و پودی

فرایندتولیدرول گونی پلاستیکی گردباف

 • دوخت و برش :که در این مرحله کار برش به صورت صاف یا زاویه دار انجام می‌شود و با توجه به سفارش مشتری و نوع محصول به صورت چند لایه دوخته می شود.
 • چاپ و بسته بندی : که در این مرحله چاپ گونی به صورت تک رنگ تا ۶ رنگ جهت چاپ نام و مشخصات محصول انجام می‌شود و سپس در دستگاههای بسته بندی می گردد.

 

کیسه جامبو چیست و در چه ابعادی تولید می گردد؟

جامبو بگ یا بیگ بگ یا کیسه های بزرگ یک تنی که جهت حمل و نقل محصولات فله و پودری در حجم بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد .کیسه های جامبو با توجه به نوع محصول مورد استفاده در مدل های مختلفی تولید می گردد .که نوع درد و نوع کف کیسه جامبو و همچنین تعداد تسمه ها و لمینت بودن یا نبودن آن تفاوت بسیاری در قیمت ایجاد می کند.

تولید کیسه گونی در اصفهان

.

گونی های بزرگ جامبو از ۵۰۰ کیلو تا ۲۵۰۰ کیلوگرم قابلیت حمل و نقل دارند و در ابعاد متفاوت و مختلف تولید می گردد . برخی از ابعاد استاندارد انواع کیسه های جامبو عبارتند از:

ارتفاعxعرضxطول

 • ۷۰x۷۰×۷۰ cm
 • ۹۰×۹۰×۹۰ cm
 • ۹۰x۹۰×۱۲۰ cm
 • ۹۰x۹۰×۱۵۰ cm
 • ۹۵x۹۵×۱۴۰ cm
 • ۱۱۰x۱۱۰×۱۴۰ cm
 • ۹۵x۹۵×۱۸۰ cm
 • ۹۹x۹۹×۲۰۰ cm
 • ۹۵x۹۵×۹۵ cm
 • ۸۷x۱۱۰×۱۱۰ cm
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

مطلب پیشنهادی

گونی پلاستیکی

کاهش عجیب قیمت فروش گونی پلاستیکی خالی در مشهد در سال ۹۹

استفاده از گونی پلاستیکی در صنایع مختلف کاربرد دارد. جهت استعلام قیمت گونی پلاستیکی خالی …

تماس با مشاور فروش