goonikadeh
>
خانه / کیسه جامبو / خرید گونی گندم زیر قیمت بازار در شیراز

خرید گونی گندم زیر قیمت بازار در شیراز

قیمت خرید گونی گندم و جو در بازار کرمان و شیراز و زاهدان چقدر می باشد ؟ مرکز خرید و فروش گونی گندم در همدان و خرم آباد و کرمانشاه کجاست ؟ جهت خرید عمده کیسه جامبو در اصفهان و یزد به کجا مراجعه کنیم؟ کیسه جامبو در چه مدلهایی تولید می گردد؟

 

بسیاری از کشاورزان در فصل برداشت گندم نیاز به خرید گونی گندم با قیمت مناسب و در تعداد مختلف دارند و جهت خرید گونی گندم به نزدیکترین شهر مراجعه می کنند. جهت خرید گونی گندم  در شیراز زیر قیمت بازار می‌توانید در تعداد زیاد با مشاورین فروش ما تماس بگیرید.

خرید گونی گندم

قیمت خرید گونی گندم و جو در بازار کرمان و شیراز

بسیاری از کشاورزان در فصل برداشت گندم و جو و برنج همچنین حبوبات به دنبال خرید گونی گندم و حبوبات زیر قیمت بازار می باشند. استفاده از انواع گونی دست دوم جهت جابجایی و حمل و نقل محصولات از زمین کشاورزی به انبار جهت سورت کردن و بسته بندی و ارسال به بازار مصرف بسیار مقرون به صرفه می باشد. انواع کیسه های آردی یا شکری دست دوم جهت جابجایی محصولات کشاورزی بسیار متداول می باشد .

خرید گونی گندم

جهت خرید گونی گندم و جو و حبوبات می توانید به بازار گونی فروشها در شیراز و کرمان و اصفهان مراجعه نمایید . ضمنا می توانید با تماس با مشاورین فروش این مجموعه در شیراز و اصفهان و بندرعباس و کرمان انواع گونی مورد نیاز خود را در ابعاد مختلف زیر قیمت بازار تهیه نمایید . قیمت خرید گونی گندم ۵۰ کیلویی در ابعاد ۶۰ در ۹۰ در شیراز و کرمان در حدود ۹۵۰ تومان می باشد.

 

مرکز خرید و فروش گونی گندم در همدان و خرم آباد

خرید و فروش گونی گندم و جو و حبوبات بازار بسیار گسترده‌ای دارد .در همه شهرهای ایران مانند همدان و کرمانشاه و تبریز و خرم آباد و اهواز و مشهد و  در فصل برداشت محصولات کشاورزی مانند گندم و برنج و جو بسیاری از کشاورزان به دنبال خرید گونی گندم و جو و حبوبات در تیراژ مختلف می نمایند.  مرکز خرید و فروش گونی گندم و جو و حبوبات در  همدان و سنندج و همدان شهرهای اطراف در بازار گونی فروشان می باشد. البته کارخانجات گونی بافی در همدان و سنندج در حجم وسیع و اقدام به تولید انواع گونی جهت محصولات کشاورزی مانند گندم و جو و حبوبات و خشکبار می‌نامند و .می توانید با قیمت مناسب در تیراژ بالا از کارخانجات گونی بافی در این شهرها خرید نمایید.

 

خرید گونی گندم

 خرید عمده کیسه جامبو در اصفهان و یزد  

استفاده از کیسه جامبو جهت حمل و نقل و جابجایی بسیاری از محصولات فله در حجم بالا بسیار مقرون به صرفه می باشد. با توجه به الزامات قانونی و مسائل زیست محیطی در صنایع مختلف و معادن استفاده از کیسه جامبو بسیار رواج دارد .صنایع مختلفی از کیسه جامبو جهت حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن محصولات خود استفاده می کنند که برخی از صنایع عبارتند از :

 • صنایع معدنی
 • صنایع ساختمانی
 • صنایع شیمیایی
 • صنایع کشاورزی
 • صنایع نظامی
 • صنایع دارویی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع غذایی
 • و..

خرید گونی گندم

 

بسیاری از صنایع جهت حمل و نقل مواد اولیه و همچنین فروش محصولات خود در بازار و یا صادرات محصولات در حجم زیاد به کشورهای دیگر از کیسه جامبو استفاده می کنند. کیسه جامبو به دلیل داشتن بندهای محکم قابل حمل و نقل تسط لیفتراک و جرثقیل می‌باشد. جهت خرید عمده کیسه جامبو در اصفهان و شیراز و تبریز و یزد و شهرهای دیگر می‌توانید کارخانجات گونی بافی و تولید کیسه جامبو مراجعه نمایید و با قیمت مناسب خریداری کنید. ضمنا میتوانید با مشاورین فروش این مجموعه در در تمام طول هفته تماس گرفته و استعلام‌ قیمت نمایید.

 

کیسه جامبو در چه مدلهایی تولید می گردد؟

استفاده از کیسه جامبو جهت حمل و نقل بسیاری از محصولات فله و مواد اولیه پودری  کاربرد دارد. با توجه به نوع محصول و تناژ مورد نظر جهت بارگیری از کیسه های جامبو در حالت های مختلف و مدل های متنوع استفاده می گردد.

خرید گونی گندم

برخی از عوامل که در تعیین مدل و نوع دوخت کیسه جامبو تأثیرگذار است عبارتند از :

 1. نوع درب کیسه جامبو
 2. نوع کف کیسه جامبو
 3. تعدادبندهای کیسه جامبو
 4. ابعاد کیسه جامبو
 5. نوع بافت کیسه جامبو
 6. نوع نخ کیسه جامبو
 7. نوع بار درون کیسه جامبو
 8. لمینت کیسه جامبو
 9. نایلون درون کیسه جامبو
 10. و..
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

مطلب پیشنهادی

گونی پلاستیکی

کاهش عجیب قیمت فروش گونی پلاستیکی خالی در مشهد در سال ۹۹

استفاده از گونی پلاستیکی در صنایع مختلف کاربرد دارد. جهت استعلام قیمت گونی پلاستیکی خالی …

تماس با مشاور فروش