goonikadeh
>
خانه / کیسه جامبو / مرکز خرید گونی در تبریز با قیمت ارزان

مرکز خرید گونی در تبریز با قیمت ارزان

قیمت خرید گونی در تبریز و اردبیل زنجان چه تفاوتی دارد؟ جهت خرید گونی حبوبات در تبریز و رشت و قزوین به قیمت عمده به کجا مراجعه کنیم؟ کیسه گونی دست دوم و ضایعاتی چه کاربردهایی دارد ؟کیسه جامبو در چه مدلهایی تولید می گردد؟

 

یکی از مهمترین مراکز صنعتی کشور در شهرتبریز می‌باشد که صنایع بسیاری در شهرکهای صنعتی اطراف تبریز مشغول به فعالیت می‌باشد .بسیاری از تولید کنندگان و کارخانجات در تبریز و شهرهای اطراف تبریز جهت خرید و فروش و صادرات محصولات خود از انواع کیسه و گونی استفاده می کنند. و از نظر اقتصادی خرید گونی در تبریز  برای آنها به صرفه می باشد.

خرید گونی در تبریز

قیمت خرید گونی در تبریز و اردبیل 

کارخانجات گونی بافی در تبریز از سالیان گذشته مشغول فعالیت می باشند و در سال های اخیر کارخانجات مدرن بهره برداری رسید .با توجه به تامین مواد اولیه از پتروشیمی تبریز جهت تولید گونی پلاستیکی  کیفیت و قیمت خرید بسیار مناسب خواهد بود. باتوجه به وجود  شرکت های صنعتی و صنایع بسیار بزرگ اطراف تبریز، استفاده از انواع کیسه گونی و کیسه جامبو جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات و همچنین صادرات به کشورهای همسایه بسیار قابل توجه می باشد.  قیمت خرید انواع گونی در تیراژ های مختلف متفاوتی باشد.

 

خرید گونی در تبریز

خرید گونی در تبریز و اردبیل و زنجان در تیراژ بالا به صورت مستقیم به دفاتر فروش کارخانجات گونی بافی در تبریز مراجعه فرمایید.ضمناً جهت خرید گونی در تبریز  و اردبیل با قیمت ارزان می توانید با مشاورین فروش مجموعه تماس بگیرید و استعلام قیمت نمایید . خرید گونی در تبریز به صورت مستقیم از تولیدی بسیار به صرفه می باشد و گونی در تبریز از اردبیل و زنجان ارزان تر خواهد بود.

 

 خرید گونی حبوبات در تبریز و رشت   به قیمت عمده

استفاده از انواع گونی بسیاری از محصولات کشاورزی مانندحبوبات و خشکبار و برنج بسیار رواج دارد. کشاورزی در تبریز و قزوین و ارومیه بسیار زیاد است. از سالیان دور استفاده از انواع گونی کنفی جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات کشاورزی مرسوم بوده است. اما امروزه با توجه به قیمت گونی پلاستیکی استفاده از انواع گونی پلاستیکی جهت حمل و نقل و بسته بندی حبوبات و محصولات کشاورزی و خشکبار بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 

 

خرید گونی در تبریز

جهت خرید انواع گونی جهت حمل و نقل و بسته بندی و صادرات خشکبار و چاپ برند و مشخصات خود در روی گونی می توانید با مراکز و دفاتر فروش کارخانجات گونی بافی تماس بگیرید .و یا از طریق تماس با مشاوران فروش این مجموعه جهت استعلام قیمت تولید و چاپ بر روی گونی طبق سفارش خود اطلاع کسب نمایید. جهت خرید گونی حبوبات و خشکبار در تبریز و رشت و قزوین با قیمت عمده می توانید به بازار گونی فروشها در شهر خود مراجعه نموده و یا از طریق درخواست از مشاورین فروش این گروه تولیدی با ارزانترین قیمت خرید نمایید.

 

 

کاربردهای کیسه گونی دست دوم و ضایعاتی 

در بسیاری از کارخانجات پس از تخلیه مواد اولیه، کیسه های گونی به صورت دست دوم مجدداً استفاده می شود و یا به فروش می‌رسد. برخی از گونی ها که در هنگام تخلیه پاره شدند به صورت ضایعاتی جهت بازیافت و استفاده در مواد اولیه در کارخانجات دیگر به فروش می رسد . استفاده از انواع گونی دست  دوم و همچنین انواع کیسه جامبو دست دوم با توجه به هزینه و قیمت پایین تر بسیار به صرفه می باشد و در برخی از صنایع و معادن جهت حمل و نقل استفاده می شود. استفاده از انواع گونی پلاستیک دست دوم جهت حمل و نقل و بارگیری انواع محصولات کشاورزی مانند سیب زمینی و پیاز نیز بسیار مرسوم می باشد.

خرید گونی در تبریز

صنعت بازیافت مواد پلاستیکی در دنیا بسیار پر سود می باشد و و با توجه به قوانین زیست محیطی و جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست دولت ها همکاری خوبی جهت بازیافت انواع ضایعات پلاستیکی می نمایند .در ایران نیز برخی افراد و کارخانجات فقط در در صدد بازیافت انواع ضایعات  و مواد پلاستیکی و استفاده مجدد جهت تولید برخی محصولات پلاستیکی دیگر می باشند.

استفاده از انواع گونی های پاره شده به عنوان ضایعات در برخی از کارخانجات قابل توجه می باشد. مانند کارخانجات ایزوگام و یا کارخانه جات تولید لوازم پلاستیکی پرده و کتیبه پرده از انواع ضایعات گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن استفاده می کنند.

 

 

کیسه جامبو در چه مدلهایی تولید می گردد؟

کیسه جامبو یا جامبو بگ و یا به اصطلاح بیگ بگ یا همان کیسه های یک تنی در صنایع مختلف بسیار مورد استفاده می باشد. مهمترین کاربرد کیسه جامبو جهت حمل و نقل و انبار کردن انواع محصولات فله و پودری همچنین صادرات به کشورهای مختلف می باشد. جامبوبگ با قابلیت حمل و نقل و جابجایی محصولات فله و پودری بین ۵۰۰ کیلوگرم تا ۳ تن را دارا می باشد که در ابعاد مختلف تولید می گردد .

خلاقیت در تخلیه جامبوبگ !

کیسه جامبو با توجه به درخواست مشتری در تیراژ مختلف تولید می گردد . عوامل مختلفی در تعیین مدل های کیسه جامبو تاثیر گذارند که برخی از آنها عبارتند از :

  1. نوع درب کیسه جامبو
  2. نوع کف کیسه جامبو
  3. نوع تسمه های کیسه جامبو
  4. ابعاد کیسه جامبو
  5. نوع بافت  کیسه جامبو
  6. نوع دوخت کیسه جامبو
  7. تعداد بندهای کیسه جامبو
  8. لمینت بودن کیسه جامبو
  9.  لایه نایلون پلی اتیلن کیسه جامبو
  10. و..

 

خرید گونی در تبریز

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

مطلب پیشنهادی

گونی پلاستیکی

کاهش عجیب قیمت فروش گونی پلاستیکی خالی در مشهد در سال ۹۹

استفاده از گونی پلاستیکی در صنایع مختلف کاربرد دارد. جهت استعلام قیمت گونی پلاستیکی خالی …

تماس با مشاور فروش