goonikadeh
>
خانه / رول گونی پلاستیکی / کاهش عجیب قیمت فروش گونی پلاستیکی خالی در مشهد در سال ۹۹

کاهش عجیب قیمت فروش گونی پلاستیکی خالی در مشهد در سال ۹۹

استفاده از گونی پلاستیکی در صنایع مختلف کاربرد دارد. جهت استعلام قیمت گونی پلاستیکی خالی در مشهد و تهران و شاهرود و گرگان و بجنورد می توانید به کارخانجات گونی بافی مراجعه نمایید.

فرآیند تولید انواع رول گونی پلاستیکی چیست؟

دلایل کاهشقیمت گونی پلاستیکی خالی در سال ۹۹ در مشهد

قیمت فروش رول گونی پلاستیکی در ایلام و شهرکرد چه تفاوتی دارد؟

مراکز تولید انواع گونی پلاستیکی در شاهرود و مشهد و سبزوار کجاست؟

جهت خرید عمده گونی پلاستیکی لمینت در بندرعباس و چابهار و زاهدان چه کار کنیم ؟

 گونی پلاستیکی

خرید عمده گونی پلاستیکی در مشهد و سبزوار بقیمت درب کارخانه

گونی پلاستیکی جهت حمل و نقل و بسته بندی بسیاری از محصولات غذایی و شیمیایی استفاده می شود .کارخانجات مختلف و صنایع گوناگون از انواع کیسه گونی در تیراژ بالا برای فروش محصولات خود در بازارهای داخل و خارج از کشور است از  کیسه گونی پلاستیکی استفاده می کنند .برخی از این صنایع عبارتند از :

 1. صنایع شیمیایی
 2. صنایع معدنی
 3. صنایع نظامی
 4. صنایع کشاورزی
 5. صنایع دامی
 6. صنایع ساختمانی
 7. صنایع غذایی
 8. صنایع دارویی
 9. صنایع بهداشتی
 10. صنایع پتروشیمی
 11. و غیره

تولید کیسه گونی

کارخانجات گونی بافی در شهرهای مشهد و سبزوار و تهران و اصفهان و دیگر شهرها فعالیت می کنند. جهت استعلام قیمت گونی پلاستیکی خالی و  خرید عمده گونی  در مشهد و سبزوار شاهرود و دیگر شهرهای استان خراسان رضوی توانید به کارخانجات گونی بافی در مشهد و سبزوار مراجعه نموده و با قیمت درب کارخانه خریداری نمایید.

مرکز تولید و فروش کیسه گونی در مشهد با قیمت تولیدی و با ارزان ترین قیمت در شهرک صنعتی توس در اطراف مشهد قرار دارد..

 

دلایل کاهش قیمت گونی پلاستیکی خالی در سال ۹۹ در مشهد

خرید و فروش انواع کیسه گونی پلاستیکی بسیار پررونق می‌باشد و در شهرهای مختلف مانند مشهد و بیرجند و رشت و گرگان و اصفهان با قیمت متفاوت به فروش می رسد. قیمت گونی پلاستیکی خالی در شهرهای مختلف متفاوت می باشد . عوامل مختلفی در تعیین قیمت گونی پلاستیکی خالی در مشهد اصفهان و تهران تاثیرگذار است که برخی از این فاکتورها عبارتند از:

 • تیراژ تولید کیسه گونی
 • نوع بافت کیسه گونی
 • ماشین آلات گونی بافی
 • نوع چاپ و تعداد رنگ کیسه گونی
 • نوع دوخت کیسه گونی
 • لمینت بودن کیسه گونی
 • یووی بودن کیسه گونی
 • نوع نخ کیسه گونی
 • قیمت مواد اولیه در بورس
 • و موارد دیگر

 گونی پلاستیکی

جهت استعلام  قیمت گونی پلاستیکی خالی در مشهد و اصفهان و تهران می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید .یا به دفاتر فروش و نمایندگی های فروش کارخانجات گونی بافی در مشهد و تهران و سبزوار و بیرجند مراجعه کنید .کاهش قیمت انواع کیسه گونی پلاستیکی در مشهد در سال ۹۲ به خاطر اتفاقات مربوط به کرونا در ابتدای سال می باشد. چرا که سبب کاهش میزان تقاضا در بازار گردید و سبب شد تا قیمت مواد اولیه در بورس کاهش یابد.

کارگاه برش و دوخت گونی!

فرآیند تولید انواع رول گونی پلاستیکی

رول گونی پلاستیکی در انواع مختلفی تولید می گردد و کاربردهای متفاوتی دارد . رول گونی پلاستیکی در کارخانجات گونی بافی تولید می شود. جهت تولید رول گونی پلاستیکی در ابتدا گرانول پلی پروپیلن به همراه مواد دیگر در اکسترودر ذوب می گردد و در نهایت به صورت رشته های الیاف خارج و دور قرقره ها تابیده می شود. قرقره ها درون دستگاه بافندگی قرار گرفته و رول گونی پلاستیکی بافته می شود . انواع رول گونی پلاستیکی عبارتند از:

 1. رول گونی پلاستیکی گردباف
 2. رول گونی پلاستیکی تخت

تولید کیسه گونی

اصلی ترین کاربرد رول گونی پلاستیکی جهت گونی دوزی می باشد. رول گونی پلاستیکی گرد باف از عرض ۳۰ تا ۲۰۰ سانت قابل تولید می باشد و در متراژهای مختلف به بازار عرضه می گردد . رول گونی پلاستیکی به گونی نمای ساختمان نیز معروف می باشد. در عرض‌های دو متری و سه متری و چهار متری به صورت رول تولید می‌گردد و در مدل‌های زیر عرضه می‌شود:

 • رول گونی پلاستیکی ضد آب
 • رول گونی پلاستیکی ضد آفتاب
 • رول گونی پلاستیکی ضد آب و ضد آفتاب
 • رول گونی پلاستیکی معمولی

رول گونی پلاستیکی

خرید عمده گونی پلاستیکی لمینت در بندرعباس و چابهار

استفاده از گونی پلاستیکی جهت حمل و نقل بسیار از محصولات رواج دارد .برخی از مواد غذایی و شیمیایی در مقابل رطوبت حساس بوده و فاسد می گردد. برای جلوگیری از فساد برخی از محصولات غذایی و شیمیایی درون کیسه گونی در طول زمانی که داخل کیسه گونی قرار دارند باید از کیسه های گونی لمینت یا نایلون دار استفاده نمود. استفاده از کیسه گونی لمینت تا حدودی از نفوذ رطوبت به درون کیسه گونی و خراب شدن و فساد محصول جلوگیری می نماید. البته خاطر نشان می کنیم که لمینت بودن کیسه گونی مانع از نفوذ رطوبت به صورت صددرصد به درون کیسه گونی نمی شود .

کیسه گونی

جهت خرید عمده انواع کیسه گونی لمینت بندرعباس و چابهار زاهدان می توانید به کارخانجات گونی بافی و بندرعباس و زاهدان و شیراز مراجعه نموده و ثبت سفارش نمایید. البته می توانید با مشاورین فروش این مجموعه به سادگی تماس گرفته و از طریق شبکه‌های اجتماعی در ارتباط باشید و جهت استعلام قیمت گونی پلاستیکی خالی لمینت تماس بگیرید.

تولید کیسه گونی

قیمت فروش رول گونی پلاستیکی در ایلام و شهرکرد

رول گونی پلاستیکی در ابعاد مختلف تولید می گردد. مصرف اصلی رول گونی پلاستیکی جهت دوختن انواع کیسه گونی می باشد .صادرات رول گونی پلاستیکی به کشورهای عراق و ارمنستان و ترکیه و امارات و دیگر کشورها نیز جهت گونی دوزی بسیار رایج می باشد . بسیاری از افراد از کشورهای همسایه جهت خرید عمده رول گونی پلاستیکی به ایران مراجعه می نمایند.

رول گونی پلاستیکی

یکی دیگر از کاربردهای رول گونی پلاستیکی جهت پوشش نمای ساختمان می باشد . که جهت ایجاد حصار و فضا سازی در اطراف پروژه های راهسازی و عمرانی و همچنین مسقف کردن موقت پروژه های باستانی و عمرانی کاربرد دارد . قیمت رول گونی پلاستیکی در ایلام و شهر کرد و سنندج متفاوت می باشد و جهت استعلام قیمت می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید. قیمت رول گونی پلاستیکی با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود که برخی از این موارد عبارتند از :

 1. نوع بافت رول گونی پلاستیکی
 2. قیمت مواد اولیه در بورس
 3. نوع ماشین آلات گونی بافی
 4. لمینت بودن رول گونی پلاستیکی
 5. یووی بودن رول گونی پلاستیکی
 6. ابعاد رول گونی پلاستیکی
 7. تیراژ تولید رول گونی پلاستیکی
 8. و موارد دیگر

رول گونی پلاستیکی

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

مطلب پیشنهادی

قیمت گونی پلی پروپیلن

کاهش ناگهانی قیمت عمده خرید گونی پلی پروپیلن ۹۹ در سنندج

استفاده از انواع گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن برای بسته بندی محصولات مختلف رواج …

تماس با مشاور فروش